Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy csaj akivel megakarok...

Van egy csaj akivel megakarok ismerkedni de ő aztmondja hogy nem akar senkivel ismerkedni mit csináljak?

Figyelt kérdés
a buszon szoktunk beszélgetni én nagyon is szeretnék a barádja lenni de eléggé zárkózott és valamiért nem akar senkivel ismerkedni nemtudna valaki segíteni hogy hogyan tudnám rávenni hogy legalább megpróbálja?
2013. jún. 1. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod erőltetni. Ha nem akar, nem akar. Ha erősködsz, még el is könyvel egy rámenős, akaszkodós hülyének. El kell fogadnod a döntését. Ennyi.
2013. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van barátja akit szeret, én nem akar kellemetlen helyzetbe kerülni.

Vagy te nem vagy neki annyira szimpatikus, hogy az udvarias beszélgetésen túl többet akarjon és nem akar megsérteni azzal, hogy nem tetszel neki.

2013. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet elfogadni, hogy nem akar veled megismerkedni?

Gondolom ez a "szoktunk beszélgetni" azt takarja, hogy rátukmálod magad. Eléggé nyilvánvaló, hogy NEM érdekled, ne hozd kényes helyzetbe, ne zaklassad!

2013. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tukmálom rá magam , meg most mi? olyan dolgokrol nembeszéltem vele amivel meg megbánthatnám
2013. jún. 1. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is beszélgettem már sok férfival akik nem bántottak meg, még szimpatikusak is voltak, de akkor sem szerettem volna velük többet pár udvarias csevegésnél. Nem kell túlragozni, nem vagy az esete.
2013. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Általában igazak az itt elhangzott tapasztalatok, de van kivétel pl az esetem (ffi vagyok). Már szinte egy pár vagyunk egy bizonyos lány és én, de határozottan kijelentette, hogy nem akar párkapcsolatot senkivel, és úgy érzi, jó darabig, évekig nem. Jeleztem megértésem felé ekkor.

Hetek múlva jelentkezett, hogy szimpatikusnak talál, visszagondolva rám, és nyitott ismerkedni velem. :)


De ez tényleg ritka, főleg ha nőről van szó. A lényeg: legyél tapintatos és vedd tudomásul, hogy egyelőre nem szeretne "párkapcsolatosdit". Van egy kis esélyed, h meggondolja magát, de esélyed sincs, ha ebbéli döntését nem tartod tiszteletben. Lehet h csak idő kell neki.


Azt is puhatold ki, haverkodni nyitott-e rád. Ha igen, akkor érd be evvel. Az illető lány, akiről írtam az imént, haverkodni se akart velem, se senki hím neművel. Mégis meggondolta magát hetek múltán. Tehát ez se kizárt.

2013. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!