Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismerkedni szeretnék, barátok...

Ismerkedni szeretnék, barátok szerezni. (jelenleg itt az oldalon). Segítene valaki?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok Bp-n lakok. Van egy nagyon jó barátnőm de szeretnék még párat. Nem olyanra gondoltam aki évente egyszer ír akkor is csak azért mert kell neki valami. Nem azért keresem mert népszerű akarok lenni egyszerűen csak barátkozni szeretnék. Osztályba a lányokkal nem szeretnék, megvan a magam véleménye néhányukról.

2013. máj. 31. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos kicsit idősebb vagyok nálad, pedig szívesen ismerkedtem volna. ><
2013. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, szívesen csevegek bárkivel akit érdekelnek a problémáim. Igazából azt is hallottam, hogy az idősebbekktől akár tanulhatunk is. Nyugodtan írhatsz ha magányos vagy vagy esetleg csak beszélgetni akarsz :)
2013. máj. 31. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én is kicsit idősebb vagyok, pedig szívesen barátkozom akárkivel. :D
2013. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajjaj, azért óvatosan barátkozz itt...
2013. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze azért nem ugy kezdem hogy hello a nevem xy. Ha akarsz eljöhetsz a címemre.
2013. jún. 1. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!