Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy változtassak magamon ha...

Hogy változtassak magamon ha azt se tudom, min változtassak?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, az osztálytársaim is, mintha direkt éreztetni akarnák velem, hogy gyűlölnek, a lányoknál ez ilyen bevett szokás, hogy találkozásnál mindig megölelik egymást és olyan ciki, hogy reggelente, amikor bemegyünk a suliba, ott ölelkeznek meg izéé, én meg csak ott állok, mert engem senki sem ölel meg..

A volt legjobb barátnőm is csak úgy faképnél hagyott, szóval régebben egymáshoz voltunk nőve, minden hétvégén találkoztunk, nyáriszünetekben is minden nap együtt voltunk szinte, de ahogy 7.-esek lettünk, egyre kevesebbet beszéltünk még fb-n is, aztán 8.-ra már egyáltalán nem beszéltünk. Eleinte annak tudtam be, hogy biztos ő is a felvételire készül, de a felvételi után is ilyen maradt, legutóbb szerintem valamikor februárban találkozhattunk, vagy januárban, akkor is én hívtam el és én mentem át hozzá. És az egyik legjobban az esett szarul, amikor még a szülinapomon se köszöntött fel. És facebook-on néha nézegetem az adatlapját, csak hogy tudjam, mi van vele és állandóan kiraknak az idővonalára az osztálytársai (lányok) olyan képeket, amin egymást ölelgetik meg minden, és hozzá kommentbe olyanokat, hogy -BFF, meg -Imádlak titeket*-*

És nem tudom, hogy egyrészt az osztálytársaim miért ilyenek velem, de főképp, hogy barátnőmnek mi baja van. Én nem mondtam neki semmi olyat, amivel megbánthattam volna, ez 101. Az osztálytársaimmal pedig próbálok kedves lenni meg néha próbálok velük beszélgetést kezdeményezni, de úgy látszik olyankor is, hogy direkt csak tőmondatokban válaszolnak meg amikor látják, hogy beszélgetni akarok, hirtelen valami fontos dolguk lesz és nem zavarja őket, hogy csak 2 méterrel mennek arrébb és hogy nekem kicsit rosszul esik, hogy még arra sem méltatnak, hogy beszéljenek velem egyáltalán..

Szóval én próbálok magamba nézni, hogy mit csinálok rosszul, de nem tudom. Mit csináljak?

15L


2013. jún. 6. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd őket a fenébe. Elmész gimibe, és szerzel új barátokat, ők meg pukkadjanak meg :)
2013. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem..
2013. jún. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!