Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy baratommal az utobbi...

Happytheeverafter kérdése:

Egy baratommal az utobbi idoben nagyon elkulonultunk egymastol, hogy valtoztassak?

Figyelt kérdés
Iden uj osztalyba kerultem ahol van egy srac aki mar a kezdettol tetszett nekem, es eleinte nagyon joban voltunk sokat nevettunk stb. Az utobbi idoben alig beszelunk, es ha kezdemenyezek o nem viszonoz semmit pedig en tenyleg csak barati viszonyt szeretenek. Valami jo otlet kene.

2013. jún. 2. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátságba is ahogy kapcsolatba fontos az őszinteség.

Ülj le beszéld meg vele erre nem gondoltál még?

2013. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg nem....es felek h rosszul venne ki magat...w
2013. jún. 2. 16:53
 3/4 anonim válasza:
100%

Ha teljesen figyelmen kívül hagy akkor tedd azt te is.Ha bír téged úgy is keresni fog...Nekem is ezt mondták és tényleg keresett. :))

Ha viszont valakitől megtudta hogy neked tetszik akkor valószínű hogy azért csinálja ezt.

Vagy mondd el neki hogy tetszik,(lehet hogy ezután nem fog veled beszélni)vagy tagadd le.Először mindenképpen kérdezd meg hogy miért beszéltek mostanában kevesebbet. :)

Remélem segítettem!

2013. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sokt koszi!
2013. jún. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!