Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálhat ilyeneket?...

Miért csinálhat ilyeneket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik lány évfolyam társamról van szó. Egy nagyon elvont egyéniség, nagyon bamba feje van és olyanokat csinál, hogy ül órán és turkál az orrába és utána megnézi h mi van az ujján és kb 5 másodperc múlva lenyalja. fúúj.. Igen és ez megy egész órán át. Máskor ugyan ez van csak a tollal csinálja. És az egészben az a legjobb h ő az egyik legjobb tanuló és sokat is olvas és viszonylag nem is csúnya ás már 16 éves. Ti ismertek hasonlót??

2013. máj. 25. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Köszönöm szépen amiért a kedvenc sütim elfogyasztása után öklendezni kezdtem.

Azért csinálja mert egy állat, és mert senki nem szól rá. Én speciel levenném a cipőmet és hozzávágnám ha előttem enné a mocskát. Hát basszus most is öklendezek.

Valaki beszéljen a fejével mert egyrészt gyomorforgató másrészt ilyen korban több esze is lehetne.

2013. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Talan azert csinalja ezt mert meg senki sem mondta meg neki, hogy hagyja abba
2013. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert nem akarja senki sem megbántani. de h ennyi esze legyen... nem veszi észre magát.
2013. máj. 26. 20:16
 4/4 anonim válasza:
Mondjátok meg neki mert ettől én hányom el magam...az igazság mindig fáj de kit érdekel törjétek össze a lelkét hidd el túléli és ettől csak mindenkinek jobb lesz!!!
2013. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!