Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek menő gimiben? 14/l

Hogy legyek menő gimiben? 14/l

Figyelt kérdés
7. es vagyok, és engem a suliban mindenki ismer, de nem azért mert menő vagyok hanem mert annyira hülye és gáz. A fiúk undorodnak tőlem, a lányok lenéznek. Nem vagyok ronda csak olyan hogy hülye és bolondozós és kész. És a legtöbben leszbinek tartanak, pedig nem vagyok az csak fiúsabb ennyi. Hogy legyek gimiben menő úgy hogy ne kelljen megjátszanom magam és lehessek önmagam?

2013. jún. 18. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne akarj menő lenni. Az ilyenekből lesz az elcseszett életű pletykás hájas asszonyok a jövőben...
2013. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jól tudom miről beszélsz!nyílván nem könnyű,de örülj annak h ilyen vagy.lehet h valaki menő ezért van 500 ismerőse fészbúkon és senki nem szólja meg pl a kinézete miatt,viszont azok nem igazi barátok és senki nem a lelkéért fogja tisztelni.viszont ha majd megtalálod a te társaságod,akkor ők valószínűleg megfognak becsülni,pont azért,mert az vagy aki.

biztos ismered a mondást:ami nem öl meg,erősebbé tesz.

kitartást kislány! :)

2013. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nekem is pont ez a problémám pedig 13 éves vagyok és lehet biszex is, de nem biztos..

Ha nem szeretnek téged akkor nem szeretnek! Megtanultam, szarjad le a világot, ha csak rosszat akar neked. Azóta hasznos időtöltéssel foglalkozom. Nemsokára új iskola, most nyáriszünet(igaz én nem megyek sehova sem nyaralni)..:D

2013. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van egy két barátom akik azt mondják másoknak ha bántanak hogy ha megismernének közelebbről akkor pofázzanak, és ez nagyon jól esik nekem ha ezt mondják. de akkor is jó lenne ha gimiben nem úgy ismernének meg hogy idióta vagyok.
2013. jún. 18. 18:32
 5/7 A kérdező kommentje:
meg ba...meg! Azért kicikiznek hogy milyen zenét hallgatok! Mert hogy miért nem skrillexet meg david gatyát hallgatok!
2013. jún. 18. 18:49
 6/7 anonim válasza:
Nyugi. Én is így voltam vele amikor elkerültem az iskolámból. De aztán nagyon meglepődtem, A gimnázium teljesen más, ott nem szólnak be és néznek le rögtön. Csak add önmagad és minden jó lesz :)
2013. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia szerintem csak add önmagad és törődj azokkal akik törődnek veled!
2014. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!