Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen új szöveg menő manapság...

Milyen új szöveg menő manapság a gimiben? (szleng) Akár szavak, kifejezések, stb. Kíváncsi vagyok: ) Jelentést is, ha nem egyértelmű légyszi!

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
alap, gecYjó,neh haragudjjj, hogyne, jól ki vagy,
2009. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

raj: menő

suna: csaj

tré: béna

láma: béna (angol lame szóból)

tirpák: paraszt

fleseljünk: szórakozzunk

dzsaljunk: menjünk

2009. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
7%

XDXDXD

a raj az cigány és nem menő...

a flesh meg nem az h szórakozunk!! a flesh szót akkor használják mikor valaki betépett(fűvezett, v gázt szívott) és belasúlt tőle

ekkor ő: fleshel

2009. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a tré-t bénára értik vagy csak te tudod rosszul, de az egyébként kellemetlen(érzést pl) jelent.
2009. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez helyenként változhat ám. Nálunk a tré tényleg azt jelenti, hogy valami béna, vacak. Pl. szoktunk mondani, hogy nagyon tré volt az ebéd. Vagy ilyenek. De ez már elég régi duma ám. Meg a raj, na az nálunk jelent cigányt is, meg menőt is. Mármint inkább olyan gúnyosan értve. Az ilyen nagyarcú cigányokra mondják nálunk, hogy raj, de amúgy a cigányok tényleg arra mondják, aki/ami menő. Meg mostanában sokat hallom, hogy csillelni, azaz pihenni (angol, chill). Vagy ha valami nagyon elcseszett, akkor az orto. Pl. nagyon orto ez a csaj, akkor az nagyon elcseszettül néz ki. Gondolom van több is, én nem annyira szoktam ezeket használni, de azért ismerek párat.
2009. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én múltkor hallottam egy jót a buszmegállóban. Egyik csaj a másiknak:


- Te nekem KPH-m van.

- Az meg mi?

- Krónikus pasihiány.


Na, sziasztok és el ne kapjátok a KPH-t :D

2009. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
bocsika.még a rajhoz annyit hogy nem azt jelenti hogy cigány. ez egy cigány szó, aztjelenti úr, uras. ennyit erről XD
2010. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Nagyon láccik hogy a válaszolók fele nincs tisztában a mai fogalmakkal... a raj általában a menő arcokat vagy a kissebb csoportokat jelenti, pl: nézd az de raj. vagy ugyanez ha csinálsz vmi f@szságot: hú gecc ez nagyon raj volt.
2011. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jössz tóra? Milyen tóra? hát szopatóra..xDxD
2011. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végülis alig tíz-húsz éves beugratás...
2011. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!