Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha felkapnád a kérdést, hogy...

Ha felkapnád a kérdést, hogy "Mit kell megtenned 18éves korod előtt" mit válaszolnátok rá?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben légyszíves, nem tudom értelmezni
2013. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondol, mi az amit szerinted meg kell tenni 18 éves korodig. Gondolom mostanában tölti a 18 és érdekli mit tart más fontosnak.


Nekem semmi egetrengető nem lenne benne:

megtanulni rendesen angolul

pályátválasztani

stbstb

2013. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
letenni minimum 2 nyelvbol a kozepfoku nyelvizsgat. megnezni a halalos iramban osszes reszet,hazibulit rendezni. 15/L
2013. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 10 deka farhát ***** válasza:
Hogy lehet egy kérdést felkapni? Gondolom nem úgy, mint a füles szatyrot... (felkapni... jesszusom...)
2013. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Pl.: elmenni Amerikába, megszabadulni a gyerekkori plüsseidtől, stb :)
2013. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minel tobb gondolkodasra osztokelo regenyt/konyvet elolvasni, megtanulni tanulni es gondolkozni (manapsag ezeket nem tanitjak) es ezzel arra is felkeszulsz h az eletbol a leckeket amiket meg kell tanulnod, valoban tudj tanulni.
2013. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Álszentek. :D

Én inkább azt gondolnám végig, hogy mi az, amit ki akarok próbálni 18 éves korom előtt:

- ruhástul beleugrani a vízbe (eddig csak esni sikerült)

- elmenni egy rockkoncertre fehér blúzban, térd alá érő fekete szoknyában és magassarkúban, és nagyon fontos: fonott hajjal

- összeszedni legalább egy személyt (csak hogy ne érezzem magamat nyominak)

- megtanulni eljátszani furulyán a The Jester-t a Sum 41-tól. Gyakorlatilag képtelenség, de egyszer gondoltam, hogy milyen jól hangzana furulyán, és azóta folyamatosan azon töröm a fejemet, hogy hogy lehetne átírni. :D

A kérdésed pedig, ha nem este írtad volna ki, így hangzana:"Mi az, amit mindenképpen meg akarsz tenni/meg kell tenned 18 éves korod előtt?"

2013. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felkeresnék egy nyelvtan tanárt, hogy segítsen megtanulni írni.
2013. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 walk w1th mee ***** válasza:

elmenni egy project x bulira,ami a filmben volt:)

ott már a többi alkivánság is teljesülne;DDDDDD

2013. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

rájönni, hogy ki vagyok, mi az, ami tetszik, és nagyjából mivel szeretném tölteni a 20-as éveimet

tehát amit meg kell tenned, az a tájékozódás

2018. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!