Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik együtt aludtak a gyermekü...

Akik együtt aludtak a gyermekükkel. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem akik szerettek együtt aludni a gyerekükkel,hogy amikor külön ágyba és szobába került,nektek milyen érzés volt?Mennyire tudtatok nyugodtan aludni?Mennyi idős volt a gyerek?
2013. jún. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Lánykám 5 éves, nem rég költözött volna át a saját szobájába, de valahogy nem tetszett neki, az hogy nem vagyunk mellett, az elején elég nehéz volt, volt úgy, hogy 2 órán keresztül ott ültem mellette, míg nem aludt el mélyen s nem riadt meg valamitől, pedig még lámpát is hagytam égve, ne féljen a sötétben! Aztán végül inkább a tesójával (3 éves) egy szobába alszik mostanában!

Néha visszajön a a mi ágyunkba aludni.


Lelkileg engem az elején egy picikét megviselt, hogy nem hallom a szuszogását, de tényleg 5 évesen már nem igen volt jó, hogy ott aludt köztünk.


Meg azért még is csak a Párommal is kell az intim együttlét, s már nagyon el volt hanyagolva, csak a hétvégéken voltunk együtt, s sokszor nem volt elég, így ezért is döntöttük el, hogy akkor lassan menjen szépen át a szobájába aludni.


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már rég szerettem volna nélküle aludni,de igazán csak 11 éves kora óta tudtam ezt elérni.

Egyedülálló anya vagyok,aztán nagyon hozzám szokott.Pedig gyerek előtt megvolt a véleményem azokról,akik még 8 évesen is együtt aludtak a gyerekükkel....aztán meg én is.

Kérdeztem is a gyerekemtől a leszoktatásnál,hogy azért mondd már el az osztálytársaidnál,kik azok akik együtt alszanak....erre felsorolta a többi egyedülálló anyukát.

2013. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3,5 éves a kisfiam, nagyon kötődünk egymáshoz, pár hónapja egy gyerekbuli után este kérte, hogy a saját szobájában aludhasson. Eleinte vele aludtam, most addig vagyok vele míg elalszik és ha éjszaka felriad, akkor bemegyek hozzá és együtt alszunk tovább. Persze nagyon sokszor elalszok mellette én is és reggel mellette kelek:)))
2013. jún. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kisfiam 1 éves korától alszik a szobájába.addig velünk aludt volt hogy 1 ágyba velünk de volt hogy a mi szobánkba a kiságyába.nekem sem volt jó ha velem aludt mert nem tudtam kényelmesen lefeküdni forgolódni.1 évesen csináltuk meg neki a szobáját.az elején nehéz volt mindig ott ültem az ágyánál megvártam míg elaludt.most lesz 2 éves és most már olyan ügyes hogy már nem kell a kiságy azt szét is szedtem és ágyon alszik.este fürdés vacsora és mondom neki hogy mennyen feküdjön le.bemegy a szobájába lefekszik,betakarom és kapcsolok neki egy mesét.azt megnézi és elalszik.amúgy eleinte rossz volt hogy nem alszik velem egy szobába.mindig mondtam is a férjemnek hogy úgy hiányzik a kicsi mellőlem meg hogy úgy aludnék vele.volt hogy annyira hiányzott és átvittem magamhoz és vele aludtam.:)
2013. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!