Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek szégyenli kellene?

Szerintetek szégyenli kellene?

Figyelt kérdés
Nem szeretek szórakozóhelyekre járni. Nemszeretek diszkóba menni, nem szoktam alkoholt fogyasztani, és nem is dohányzok. Tegnap véget ért a szóbeli érettségi vizsga és azt mondta pár barátom legalább ma menjek el velük kocsmázni. Én örültem mert maximum pontosok lettek a szóbeli vizsgáim ők meg azért mert átmentek kettessel. Szóval elmentünk és folyamatosan mondták, hogy igyak, ezért kortyolgattam a borból folyamatosan. Kb. mikor egy pohár pezsgőt meg másfél liter bort megittam utána nagyon szédültem,nem tudtam megfelelően kommunikálni, hánytam és ahol tudtam lefeküdtem a földre. A körülöttem lévők kikacagtak. A következő nap pedig majdnem mindenre emlékeztem, megmutatták képeken és videón, hogy az út közepén akartam aludni, és fetrengek. És annyira elborzadtam magamtól, mivel nem viselkedtem úgy mint egy ember és lealacsonyodtam egy féreg szintjére, hogy a porban csúsztam. Ezért elég nagy bűntudatom van. Habár eddig sem szerettem de most teljesen megutáltam az alkoholt. Ti nem szégyellitek mikor részegek vagytok?

2013. jún. 19. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Azért van különbség a spicces állapot és a csatak részeg között, ami te voltál. Talán ezért nem ártana egy kis tapasztalat ilyen téren is, hogy tudd hol a határ!
2013. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves korom óta járok kocsmázni és bulizni. Most 23 vagyok és sosem fordul még velem elő még csak hasonló állapot sem. Nem kell teljesen kizárni az életedből az alkoholt, mivel ahogy a példa is mutatja nem árt a tapasztalat. Persze, ha nem vonz az egész nem kötelező eljárni, de legközelebb legyél kontrolláltabb.
2013. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezért baj, hogy eddig nem jártál, mivel így nem is tudtad mennyi a határ. Na de most már tudod, legközelebb már nem lesz gondod.
2013. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezt nem kell szégyellni, szerintem életében legalább egyszer mindenkivel megesik. Ne emészd magad miatta, legalább a haverjaid nem unatkoztak :D Bár azért elég bunkók, hogyha ők itattak és még röhögtek is utána. Nálunk ez nem szokás, mert mi igazi barátnők vagyunk. Örülj tovább a jól sikerült vizsgádnak és annak, hogy egy kicsit kieresztetted a gőzt. Ha hívnak máskor is a nyáron, ezért ne hagyd ki, majd max. 1-2 felest iszol és annyi.
2013. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!