Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a kb.35...

Miért gondolják a kb.35 feletti vagy 40 eves nők azt a 70 kilójukkal vagy még több de tiniknek való ruhájukban hogy ők mg jó nők, miert nem az anyaságra koncentrálnak inkább? Akinek ilyen az anyja az nem szégyenli?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
32%
Hát a franc se tudja..
2013. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
41%
Igen ez egy jó kérdés, de van ilyen 14 éves lány is - láttam már nem egyet. Én egyik főnököm 55 éves nő - szintén így öltözködött a kis aszott dekoltázsán sokat nevettünk, mert annyira szánalmas látvány volt. Vagy ott a Medvecky Ilona - szegényem, nem akarom bántani, de sok.
2013. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
26%
Nem ...az én időmben még nagyon ciki volt kövérnek lenni...a TV-ben meg az iskolákban se nagyon lehett kövér nőket látni. Aki kövér volt, az nem öltözködött kihívóan, inkább igyekezett mindent takarni. 50/L
2013. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
91%

Én is 40 vagyok, 70 kg (175 cm-hez), anyuka is vagyok... de nem érzem magam rossz nőnek, és jól érzem magam a bőrömben. Igaz, nem öltözöm tininek, de öregasszonynak sem. Miért kellene szégyellni, ha valaki fiatalosan öltözködik? Én látok sok tinit pld. akinek lóg a háj itt-ott, kint vannak a hurkák... mégis felveszik a tapadós pólót.


Én úgy gondolom, járjon mindenki olyan ruhában amiben jól érzi magát a bőrében.

2013. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 eNerdzsy ***** válasza:
55%

Hát ez egy nagyon összetett kérdés.

Aki erre választ akar adni, annak egy egész sor "civilizációs betegséget" kellene számba vennie.

2013. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
67%

azért egy 35-40 évesnek még nincs aszott bőre, de valóban, jobban tennék, ha a korukhoz megfelelően öltözködnének, mert nevetségesek. De hát ugye mindenki azt vesz fel, amit akar...

az anyaságra meg hogy kell koncentrálni? Attól még lehet jó anya, hogy nem tud öltözködni. Vagy húzza le a rolót, mert gyereke van? Igazából nem értem az összefüggést.

2013. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező, gondolkodj el azon szerintem, hogy hamarosan te is koptatod ezt a korosztályt kor alapján, aztán majd visszakérdezünk, mennyire érzed öregnek magad illetve látszol annak. Főleg úgy, hogy a most 20-as lányok 30-35nek nlznek ki, a most negyvenes nők meg 30-asoknak:DD
2013. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
60%
Nekem volt egy gyerekkori barátnőm, akinek az anyukája nagyon jó alakú volt és kimondottan szép nő, de ennek ellenére állandóan nagyon durván rövid miniben nyomta meg haspólóban és igen ő szegényem szégyelte a kinézetét.
2013. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
78%

36 vagyok, 62 kg, nem kövér, de nem botsáska, olyan van mit rajta fogni típus :)


Két hete alkalmi ruhát kerestem, csak olyanokat akartak rám adni, amit kb a saját nagyanyám hord. Kisváros átka... egyszerűen vagy ez van, vagy a fiatalabbaknak való ruhák :(

2013. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
79%
Tipikus magyar nézet. Nagyon sok országban a világon nem foglalkoznak azzal, ki, milyen ruhában jár. Magánügynek tekintik.
2013. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!