Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha nem jön...

Mit csináljak ha nem jön velem senki se se túrázni, se fesztiválra?

Figyelt kérdés

Van egy jó fiú társaság akik főleg a barátom haverjai,rendszeresen össze szoktunk ülni kicsit italozni,billiárdozni,mászkálni együtt. Most itt a nyár,gőzerővel szervezem a programokat és senki nem akar jönni: vagy dolgoznak,vagy nincs pénzük,vagy egyéb ok miatt. Most mit csináljak? A jegyem meg minden már le van foglalva előre,menjek egyedül és haverkodjak a helyiekkel? Nem voltam még sosem több napos fesztiválon,nem tudom mennyire lehet társaságokhoz csapódni.

19/L


2013. jún. 22. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán elmennék egyedül! :) Jó lesz, legalább nem kell senkihez sem alkalmazkodnod.
2013. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tuti elmennék egyedül is. :) Simán lehet, hogy ott találsz új barátokat. Én, ha nem is fesztiválra, de kirándulásra mentem már egyedül, több naposra is, és sose bántam meg! :)
2013. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :(


három legjobb barátnőm kifogásai, hogy miért nem jönnek velem fesztiválra:

-Nincs pénzem.

-Nem engednek el a szüleim (18 év fölött saját, munkával keresett pénzből)

-Dolgozom


A harmadikon kívül én a többit nem tudom elfogadni, mert csak kifogás.

2013. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen,ezek a szövegek tényleg csak kifogások,minimális szervezéssel mind megoldható. Én is diák vagyok,szutyok órabérrel szedegettem össze évközben a pénzemet,most van annyim hogy el tudtam mennyi nyelvvizsgázni és ha még a nyáron bulizgatok,kirándulgatok is,akkor is marad bőven.


De most úgy alakul hogy lehet lesz 3 haver aki jön velem,egyet már befűztem,plusz jön vele a barátnője és ők még egy közös havert hozni akarnak. Minden esetre ha mégsem tudnak jönni,akkor is megyek és jól érzem magam :))

2013. jún. 22. 23:43
 5/5 anonim válasza:
Haveri körömben én is ezt vettem észre. Jól elvagyunk, sör partik stb. De ha valami értelmes program lenne, akkor nem lehet összekapálni őket egy csopba. Ez van. Újakat kell keresni, ez a nagy büdös igazság.
2013. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!