Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy barátom, haverom...

Nincs egy barátom, haverom se. Valahogy nem kedvel senki, energiavámpírnak tartanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz az esküvőm. A menyasszonyom oldaláról ott lesz egy csomó barát, barátnő, család stb. (90 fő) nekem meg csak a családtagjaim (10 fő). Eddig nem volt probléma belőle hogy nincsenek barátaim, sőt örült is neki mert hogy én nem járok el sörözni meg meccset nézni (én annyira nem örülök ennek) de most nagyon furcsállja mindenki.

Legénybúcsú nem lesz, lévén hogy nem is lenne kivel. Sok helyre járok a munkám miatt, eljárok kondiba, eljárok egyedül koncertre vagy bárhova ha a menyasszonyomnak csajos programjai vannak. De egyszerűen sehol nem tudok összebarátokozni senkivel. Megszólítom az embereket, elbeszélgetnek velem, de nem alakul semmi több haverság ebből. A munkatársaimmal is próbálok összehaverkodni, de engem soha nem hívnak meg sörözni például, inkább elkerülnek. Az a vicces, hogy viszont a nőkkel nagyon jól kijövök, velül tudok beszélgetni (nem, nem vagyok meleg!), ebből meg sajnos legtöbbször félreértés lesz (azt hiszik hogy akarok valamit tőlük csak nem merem megmondani vagy a menyasszonyom lesz féltékeny)


Azt mondták sokan rám, hogy "energiavámpír" vagyok, nem is értettem. Magyarul hogy a puszta jelenlétemmel, mégha meg sem szólalok, csak csendben ülök, akkor is lehúzom mindenkinek a jókedvét.


Mit tegyek?



2013. jún. 20. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ők nem hívnak el sörözni, hívd el őket te. egyébként szerintem az energiavámpír kifejezés azt jelenti (az én értelmezésemben), hogy nagyon pörögsz még a munkahelyeden is, ezzel lefárasztva az embereket.

Én is az vagyok, mégis vannak barátaim. Nem sok, de van! :)

2013. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
elgondolkodtató. szerintem én is hasonló helyzetben vagyok. annyi, hogy nincs párom. de most hogy írtad ezt az energiavámpíros dolgot, szerintem én is az lehetek. Valamiért elkerülnek az emberek, beszélek velük egy kicsit és ennyi. Nem szeretnek velem lenni és nem szeretnek velem beszélgetni. A lányokkal én is jobban kijövök, velük könnyebb. Azt hittem csak én vagyok ilyen antiszoc... Jó lenne valami megoldás erre. Legyek nyíltabb, de hogyan? Beszéljek többet, de hogyan és miről? Barátkozzak, de hogyan? Annyi kérdés van. Megértelek.
2013. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az energiavámpír nem ezt jelenti. Az olyan ember akinek a társasága nem felüdítő, hanem fárasztó. Ezek az emberek általában nagyon negatívak, fancsali képpel közlekednek, mindenre panaszkodnak, saját bajaikkal traktálják az embereket, nincs semmi humorérzékük.


Lehet hogy ezért tudsz a nőkkel jól kijönni, mert sok nő hajlamos a pletykálkodós, fúrásos, negatívkodásos energiavámpírkodásra:)


De az is lehet hogy nem is vagy energiavámpír csak kicsit feminin beállítottságú, ezért a pasik nem éreznek maguk közül valónak.

2013. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 edward hyuuga válasza:
ne féj biztos lesznek barátaid olyan nincs hogy nem nagyon sok szerencsét kívánok szurkolni fogok neked ha ez nem is seggit tudok egy jobb tanácsot csak írtam egy lánynak a gyakori kérdések.hun hogy:ez tejesen normális és azt a tanácsot adom hogy amig élsz adig véd meg a barátaidat! 😀
2013. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írtam neked üzenetet!
2016. aug. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!