Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skacok! Miféle ember az ilyen!?

Skacok! Miféle ember az ilyen!?

Figyelt kérdés

Miskolcon történt, szóval épp tekertem a városközpontba biciklivel, elhaladtam a megyei kórház előtt, és ugye előtte magas bérházak vannak, alul pedig szemetes konténerek.

Na, ott volt egy büdös csöves, és könyékig túrt az egyik szemetes konténerbe. De nemcsak hogy kukázott, hanem ami nemkellett neki, nemes egyszerűséggel kihajította. Ott górta szanaszét a szemetet a járdára a gyepre, engem is majdnem eltalált valami szarral. És őt abszolút nem zavarta hogy ott vannak körülötte páran, és fel vannak háborodva, ő szétdobálta a szemetet mindenütt.

Az ilyet vissza kéne zavarni a fára mert látszik hogy még nem elég fejlett ahhoz hogy magától jöjjön le a szocializálatlan baromja.



2012. aug. 23. 14:34
 1/6 dag ***** válasza:
83%

fighter


Lejött a fáról csak sajnos nem tud megélni, és ezzel egészíti ki a megélhetést! Vannak ilyenek is! Szólni kellett volna neki hogy: Hé öreg amit kiszórsz azt pakold is majd vissza!

Szerintem vissza szórta volna:)

2012. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az az ember aki talán már egy hete nem evett az lehet ,hogy megfeletkezik az ilyen illem szabályokról mikor ételt keres.
2012. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
ha téged ez zavar, akkor ajánlom figyelmedbe a cigányoknak nevezett népet, rögtön nem fognak már annyira zavarni a csövesek
2012. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

"Kedves" kérdező!


Természetesen nem jó dolog szét dobálni a szemetet, én is rá szoktam szólni ha valakit látok szemetelni!


DE! Te odamentél ahhoz a szerencsétlen emberhez, hogy tudsz-e neki segíteni valamiben, adtál neki enni valót, mert szerencsétlen nyomorult nem biztos, hogy a saját hibájából került az utcára, és nem hiszem, hogy minden vágya az volt, hogy a kukából egye azt amit más már inkább kidob. Szerinted ha te kerülnél ilyen helyzetbe (még kerülhetsz!) akkor te hogyan éreznéd magad?


És ha szabad érdeklődnöm te hányszor ettél ma, és van hol aludnod? Te bizonyára a "főmajom vagy aki lejött a fáról" és tökéletes vagy minden téren és ott segítesz ahol tudsz... Te embernek nevezed magad?

2012. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Annak kellene visszamenni a fára,aki elérte,hogy az ember szaros állatként turkáljon a szemétben.
2012. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó előtti!

Te vagy az Erika néni?

2014. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!