Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha a vonzás törvénye működik,...

Ha a vonzás törvénye működik, miért van annyi egyedülálló anya, annyi hajléktalan ember, reménytelen szerelmes stb?

Figyelt kérdés
Én is már próbálkoztam vele, kis dolgokkal, mondjuk írjon ez vagy az, esetleg sikerüljön azt a kérdést kapnom dolgozatnál, amit szeretnék, de idáig nem igazán jött be...pedig nagyon szeretném, de a fenti kérdések is érdekesek számomra, mert ha működik, miért van ennyi szerencsétlen ember? Szerintem sokan akarnak tenni ellene, hogy azok legyenek, de még azzal együtt sem működik náluk.
2013. márc. 14. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is a szabad akarat szent, tehát hiába akarod, hogy írjon ez vagy az, ha ő nem akar, akkor a fejed tetejére is állhatsz, max érzi, hogy téged esz a fene.


A dolgozat kérdések detto, hiszen a tanár szabad akaratából tesz fel kérdéseket.


Másrészről pedig az emberek nem tudnak kérni, csak sipákolnak meg követelőznek, hogy nekem is olyan kell mint a Pirinek vagy a Józsinak van, ehhez hozzá jön még egy adag önsajnálat és irigység. Így aztán nem működik, mert ami jó a Pirinek az nem lesz jó neki, de ezt elfelejtik, na mindegy. Ráadásul mindenkire rá akarnak erőltetni mindent. Lásd itt is mennyi szerelmi kötéses kérdés van, közben meg a másiknak esze ágában sincs vele összejönni. Így csak visszacsap a sz@r. A türelmetlenség is nagy átok.


Összességében ennyi, de igazából ezt nekem is tanították. Szóval én most átadom.


A hajléktalanok meg ritkán tesznek azért, hogy kikerüljenek abból az állapotból, legalább is akiket látsz azok biztosan. Sokan mondják, hogy mit meg nem tesznek ezért vagy azért, de közben ez abban merül ki, hogy csak dumálnak a hozzáállásuk meg nulla.


Remélem érted miről beszélek.


Ha meg egyest kapsz a dolgozatodra, akkor ebből neked még nyilván tanulnod kell és azért nem kaptad azt a kérdés amire tudod a választ mert a másikra is tudnod kell. Ennyi.

2013. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a titkot már madonna is megénekelte, szerintetek ő miért tart ott ahol tart?


http://www.youtube.com/watch?v=EPHUZenprKc

2013. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért van? Mert negativan gondolkodnak, negativ a meggyőzödésük és negativ az érzéseik és hülyeségekkel foglalkoznak. Beveszik amit a társadalom tanít nekik, amit az iskolában tanitanak nekik és amit a munkahelyen mondanak nekik és amit a környezete mond neki.


Akár milyen egoista vagy a környezeted nem azért nem működik a vonzás törvénye mert nem létezik csak nem tudod használni pozitivan. Ezért pedig te vagy felelős.


Egyébként folyamatosan használod a vonzást ha tudatosan ha nem. A megyőzödéseid szerint alakítja az életed.

2013. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

azért mert az emberek sosem azt nézik hogy jó dolgok jöjjenek,inkább csak a rosszal foglalkoznak és így az is fog jönni

a vonzás törvénye pedig a lehetőségeket vonzza be,ha ez ember nem veszi észre,vagy nem használja ki akkor csak magát hibáztathatja

én hiszek benne mert sok esetben működik,de még így is volt hogy elsétáltam egy kivételes lehetőség mellett,a mai napig bánom,de inkább azt nézzem hogy bevonzzak egy újabb lehetőséget

2013. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

1.Ha azt akarod h irjon ez vagy az,azzal fekete magiat kovetsz el.Ugyanis befojasolod a szabad akaratot.Azert pedig fentrol pics@n rugdalnak.

A vonzas ugy mukodik,hogy ha arra gondolsz valamire akkor az agyad rezgeseket bocsajt ki es az ugyanolyan rezgesu dolgot talalja meg.Negativ a negativat,pozitiv a pozitivat.A sok szerencsetlen ember ezt a leszuletese elott alairta a lelekszerzodesbe,persze valtoztatni mindig lehet.Es kell.De ha egy hajlektalan arra gondol,h nem akar az lenni,akkor folyamatosan a hajlektalansagra gondol es igy azt vonzza.De ha arra gondol h nagyon hamar munkat talal es rendbe jon az elete akkor azt vonzza be.Lenyegtelen h mikent gondolsz a negativra.Ha azt akarod h ne tortenjen,azzal is arra gondolsz.Csak pozitivan,ennyi a lenyeg.

2013. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem sérti a szabad akaratot főleg akkor nem ha úgy kéri, hogy hivjon ha a felsőbb tudata engedélyezi. Nem kell belekeverni a katolikus mentalitást ebbe ami egy hülyeség.


Mást jelenet a szabad akarat, nem úgy ahogy a katolikus agykontrollba tanítják.

2013. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a az igazi teremtő pedig sosem ítélkezik csak az ember. Saját magadat "rugdalhatod pics@n" ha ez a meggyőzödésed de akkor is csak saját magadat.


Az embert és minden egyes egyént a saját meggyőzödései, érzései, és gondolatai irányítják. Csak akkor lehetsz befolyásal egy másik emberre ha a másik elfogadja a befolyásodat. Ennyi

2013. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért kedves kérdező, mert a boldogságnak nem ez az útja.
2013. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Talán mert a vonzás törvénye azt is kimondja hogy az adott dologra kell gondolnunk hogy vonzani kezdjük.

Ajánlom a titok címü filmet abban az első 15 percben elmondja amit kell.

2013. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!