Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék megnyílni mások...

Hogyan tudnék megnyílni mások előtt?

Figyelt kérdés
Na szóval nem tudok megnyílni mások előtt, nem beszélgetek mással csak a szüleimmel,unokatesóimmal,barátnőmmel,senki mással nemtudok beszélni ha kérdeznek válaszolok de nem sokat annyit ,hogy "igen,nem",nincs önbizalmam , mit lehet ez ellen tenni??
2013. júl. 7. 13:23
 1/5 anonim válasza:

Bárcsak tudnám.. én is ugyanevvel a problémával szenvedek. Csak a közeli ismerősők/barátok körébe tudok megnyilni vagy alkohol kiséretében. Amúgy nem..


Ahogy írtad amúgy kevés önbizalom > ez okozza. Meg még talán kisebbségi komplexus is közrejátszik.

2013. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy szikével
2013. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

háháháhá,ketteske

Nekm is voltak ilyen gondjaim. Azt tapasztalatam, az segít, hogy figyelek. A másikra, másokra. Egyrészt elfelejtem, hogy izguljak, szorongjak - jajistenem, mit mondjak - másrészt észreveszed, hogy ha van igazi lényeges mondanivalód, megérzik a tekintetedből, akkor hagynak rá időt, esetleg kérdezik is -te hogy gondolod, és akkor már nyugodtan mondod, mert látszik, hogy érdekli mást is. Értelmes társaságban ez működik, nem értelmes társaságban meg nem kell megnyílni, sőt! önvédelemből egyáltalán nem kell (ott sem lenni, de ez nem mindig elkerülhető).

2013. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj oda az emberekhez, és beszélgess... Nem olyan nehéz csinálni, csak elkezdeni.
2013. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben én is ilyen voltam de meg figyeltem, hogy az úgy nevezett "szófosók" hogy tudnak annyit beszélni és egész egyszerűen.. csak mondják azt ami az eszükbe jut. ilyen egyszerű. ma már én is "szófosó" vagyok folyamatosan csak beszélek és már lassan azt figyelik hogy mikor veszek végre levegőt meg van, hogy nem is hagyok mást beszélni annyira beszélek :D

hajrá

2013. júl. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!