Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó ötlet? Természetesen lent...

Jó ötlet? Természetesen lent kifejtve. (:

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki még a középiskolai évek alatt az évfolyamtársam volt, most pedig ugyanarra a fősulira járunk (ezen belül más karra). Látásból ismerjük egymást, szóval ha nagy ritkán összefutunk az utcán, akkor köszönünk egymásnak, de igazából sosem beszélgettünk egymással hosszabban, közelebbről nem is ismerjük egymást.


A minap az utcán sétálva ismét megláttam, de tőlem elég távol volt, és az út másik oldalán et cetera, et cetera...


Arra gondoltam, hogy a Facebookon írnék neki egy üzenetet, hogy el szeretném hívni pl. egy kávéra, vagy egy fagyira, de előtte még be is kellene jelölnöm, mivel nem az ismerősöm.


Lehet, hogy túlkomplikálom a helyzetet, szóval kíváncsian várom a véleményeket! :)


Köszönöm!


2013. júl. 13. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó egyszerű ötlet, én sem tennék máshogy, ha vágyik az ismerkedésre akkor elfogadja
2013. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, sok sikert! :)
2013. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést! Már csak bátorságot kell gyűjtenem! :)
2013. júl. 13. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Jó ötlet,ne légy olyan besz@ri,mint én(lány)De mi az az et cetera?
2013. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


'Satöbbi, és így tovább, és ezek szinonimái.

2013. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajrá, szerintem örülne, ha közelebbről is megismerkednétek, tekintve, hogy iskolatársak voltatok és most is azok vagytok.:) Sok sikert!:)
2013. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pff. Élőben nem mersz hozzászólni vagy mi? Sokkal jobb helyről indulsz ha élőben szólítod meg.
2013. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De, ha még egyszer úgy hozná a sors, hogy meglátnám élőben, akkor odamennék. Inkább bánjak meg valamit, amit megtettem, mintsem azt bánjam meg, hogy nem tettem meg. Persze általában utólag okos az ember, de tanulok a hibáimból. :)
2013. júl. 13. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Hű de irigylem a hatalmas problémáidat:D Jelöld be és hívd el valahová, vagy menj oda és beszélgess vele, ennyi:D
2013. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó ötlet.
2013. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!