Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Orvos szeretnék lenni (ez még...

Orvos szeretnék lenni (ez még csak egy ötlet), Milyen orvos keres a legjobban? Természetesen a legfontosabb, hogy segítek másokon.! . És az egézszégügyi középiskola. Milyen úgy tudom ez a legalkalmasabb az egyetemre.

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen úgy tudom ez a legalkalmasabb az egyetemre."


Mit akartál ezzel?

2009. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"egézszégügyi középiskola" nem igazán alkalmas az egyetemhez, ha orvos akarsz lenni. az a felsőfokú ápoló képzéshez jó.

az orvosihoz inkább egy erős középiskola sok-sok biológiával.

2009. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

elnézést..:$ rossuúl fogalmaztam,szval Milyen ez a középiskola?

És,hogy én úgy tudom ez a legalkalmasabb az Egyetemre..!

És még eszembe juotott jól keres egy Pszichológust?

2009. nov. 5. 15:25
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
A plasztikai sebészek keresnek a legjobban.
2009. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Milyen orvos keres a legjobban? Természetesen a legfontosabb, hogy segítek másokon.!

És még eszembe jutott, jól keres egy pszichológus?


...

2009. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A plaztikai sebészet nagyon érdekel...

Öhm,kedves utolsó válaszoló,ha nem tudod értelmesen kinyilvánítani a véleményed akkor kérlek inkább ne is válaszolj..köszönöm.:)

2009. nov. 5. 15:53
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

... = no comment


Szerintem egészen értelmes volt, az hogy te nem érted, nem az én hibám.

2009. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

....-> ezt sok féle képpen lehet értelmezni de mind1..

Én értem,sztem te azt nem érted ,hogy mi az oldal lényege..Nem az ,h No comment..-.- ..De hagyjuk, én nem kezdek ezen veszekedni...

2009. nov. 5. 16:34
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Tekintve azt a tényt, hogy a pszichológusnak annyi köze van az orvostudománynak, mint a tyúknak a rinocéroszhoz, így érthető a burkolt szurkálódás.

Ugyanis halkan súgom meg: a pszichológus kicsit sem orvos, hanem bölcsészetet tanult.


Ahhoz pedig, hogy jó orvos legyél, én inkább egy nívós gimnáziumot javasolok.

2009. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy az a fontos, hogy segits màsokon, de azért jo volt elotte a kérdés, hogy melyik keres jol...:D A szulész-nogyogyàsz, plasztikai sebész, sziv- vagy agysebész..Sot, akit kihagytam, pedig aztàn ha valaki sz@rrà keresi magàt, akkor az a fogàsz.

Egészségugyi se rossz, akàrcsak egy eros gimnàzium is jo, feltéve, ha kémiàt, fizikàt, biologiàt nagyon vàgod.

A pszichologus még csak az orvosi kar kornyékére se megy, aki orvosin végez , az a pszichiàter.

Azt irod, ez csak egy otlet eddig, hàt, hajrà, de készulj fel, hogy 6 év ( legyunk optimistàk hogy csak 6 :DDDD) KOKEMENY tanulàs vàr ràd, aztàn még jopàr év rezidensség, szakvizsga, esetleges tovàbbképzések, szoval ez nem olyan hivatàs, hogy ha egyszer beleunsz, abbahagyhatod :S

2009. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!