Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak a suliba hogy...

Mit csináljak a suliba hogy "közönség kedvenc" legyek?

Figyelt kérdés
lesz DÖG választás és megszeretném nyerni tavaly az a lány nyerte akit utálok. am lány vagyok. van sok barátom/haverom.két embere lehet szavazni

2013. júl. 14. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
felénk DÖK
2013. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. hogy Peggy Bundyt idézzem, amikor a húszéves érettségi találkozón bálkirálynő akart lenni: "Persze,nhogy kellenek a szavazatok fiúk, de AZT többé nem csinálom."
2013. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam DÖKös, de hidd el, ez semmin sem változtat.


Egyébként akkor fogod magad jól érezni, ha megtalálod a számodra megfelelő helyet a közösségedben.

Olyan pedig, hogy közösség kedvenc, nem létezik.

2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima ügy! A legfontosabb az image. Ezt első perctől fogva(!) ki kell építeni. Egy pozitív kép a többiek szemében. Az egyik szabályt máris megszegted. ,,tavaly az a lány nyerte, akit utálok". Ki Nem Kakálja Lllle? Irigység nem motiválhat! Ilyen nincs kicsilány! Politikus akarsz lenni, vagy DÖK-ös? Az tiszta sor, hogy nem kedvelsz valakit, de ha riválisod van, kétszer annyit kell lapátolnod! Rendezd a viszonyaid mindenkivel.

Minden emberkére egyenlően kell tekintened. Egyenlőbbek nincsenek! Nincs pletyka! Vagy jót, vagy semmit a másikról. Mindig állj ki a gyengébb mellett!

Egy elég problémás világban élünk. Mindenkinek van egy csomó problémája. Legyél nyitott, legyél jó hallgatóság, és mindig legyen egy-két kedves szavad. Ha segítségért fordul hozzád valaki, hát segíts neki, de ne oldd meg helyette a problémát. Tanácsokat ne osztogass (mint most én), csak a véleményedet mondd el. Bizalommal éljenek feléd. A fiúkkal nem lesz nehéz dolgod, ott egy kis gesztussal óriási sikereket érhetsz el.

Példát kell mutatnod! Minden területen. Tisztázd magadban, hogy te miért szavaznál magadra! Mindig kell egy kis plusz, amivel kitűnsz a többiek közül, és azt mondják; ,,Ez igen! Nagy bötyár ez a csaj! Még jó, hogy őt választom!". Egy jó ,,vezető" nemcsak jó kiállású, de határozott és kreatív is. Jól kommunikál. Számára ,,problémák nincsenek, csak megoldások". És szeretik a társaságát. Magabiztosságot sugároz. Ugyanakkor tisztában kell lenned, hogy nem vagy te sem mindenható. Ezzel elkerülöd a Miss juniversz thökély effektust. Egy régi mondás azt tartja, ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj hatalmat a kezébe. Sok sikert! Üdv!

2013. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Tudod eleve azt választják meg akit szeretnek.

Az osztályban évek alatt megismertek szóval biztos tudják hogy kit fognak választani.Ha most hirtelen megváltozol a választás miatt akkor mindenki leveszi hogy mit akarsz.


(nem dicsekedni akarok de:)

én is voltam DÖKös,az egész osztályom rámszavazott kivétel nélkül szóval szegény riválisom eléggé kellemetlenül érezhette magát..

De tudták hogy biráskodó de igazságos vagyok és hogy erre a szerepre születtem.


Az ég világon semmit nem csináltam csak magamat adtam.

(sőt amikor nem értem rá egy DÖK gyülésre akkor kaptam helyettesítőket akik elmentek helyettem.)


Egyszóval,ha nem neked való ez a szerep akkor úgyis tudják hogy felelőtlenség lenne neked szánni de ha ismernek és tudják hogy megtudnád oldani és erre születtél akkor úgyis megbíznak benned és rádszavaznak...

2013. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki ígérgetni se képes, az tényleg menjen kapálni...
2013. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Tudod eleve azt választják meg akit szeretnek."


Ez túlságosan is igaz.


Nálunk két ember indult diákkirály-választáson, ebből az egyik azért nyert, mert lány volt(!).

ez kiváltotta azt az effektust a többi lányból, hogy támogassák őt, annak ellenére, hogy szinte semmi elképzelése sem volt a kampányról, és nem úgy ismerjük, mint ahogyan valaki előttem definiált egy jó vezetőt.


Tehát igen, az "imidzs" rengeteget számít.Sőt még többet is.

2013. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ó de egypk ha "rossz fiú akarsz lenni "

akkor vegyél vagy süss jó sok csokis sütit és osztogasd szét...

tuti hogy rádszavaznak :D

az embereket nagyon könnyű befojásolni és mégkönnyebb megvesztegetni.Pláne ha még ugye suliban vagytok :D!!

2013. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát szeretnek mert idén voltam bálkirálynő
2013. júl. 14. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt is elírtad, bábkirálynő! :)
2013. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!