Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kik ezek? (Kérdésed túl...

Kik ezek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ki a tököm Jade,Si Shen,Grósz,Varga Richárd? Azon kívül, hogy nagy swagpáwvayolorib@ancok, mit tettek, hogy ilyen híresek, hogy mindenki szopkodja őket, és csak őket lehet látni facebookon?
2013. júl. 20. 12:00
 1/7 A kérdező kommentje:
-Pintér Natáliát kihagytam-
2013. júl. 20. 12:01
 2/7 niggamaci ***** válasza:

Amolyan 'netcelebek' legalabbis igy hivjak oket mert sok kerdesesuk meg lajkuk van askon nem mindenkit tudok de leirom neked oket kik ok :)

Jade Handkammer: jadehercegno masneven. tobbszor felfuggesztette az askjat mert piszkaltak le...vaztak mert kozhirre tette hogy meg.jjaztak a moziban.egyszer benne volt a teveben is a TV2 ben asziszem

az askja : ask.fm/Dzsedibedi

Si Shen: sheni masneven. egy kinai lany aki magyarorszagon el.hihetetlenul kedves minden emberrel sokaknak segitett hogy lekileg talpraalljanak es sokan fordulnak hozza tanacsot kerni.:) sokan ha jol tudom az o segitsege miatt nem lettek ongyilkosok

az askja: ask.fm/shenunit

grosz: ot nemtudom ki

Varga Richard: masneven Furesz. nagyon vicces gyerek. o onnan valt hiresse igazan hogy az ejjel nappal budapest cimu sorozatban szereplo joe (varga miklos) az apja.ezenkivul a furesz jelzot onnan kapta hogy telefonon keresztul szivatott masokat hogy o furesz (a furesz cimu filmbol) es akarnak-e jatszani egy jatekot.nagyon viccesek a videoi.:D

az askja: nemirom ide mert csunyaszo :')

pinter natalia: ot sem tudom

remelem valamit segitettem:)

2013. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 niggamaci ***** válasza:
ja es ha kell valami irj privit:D
2013. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Úristen...


Niggamaci... nem tudom ki a szánalmasabb... ezek a "netcelebek" vagy te, aki így vágja a "pályafutásukat"... de azthiszem tudom... te..

2013. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 niggamaci ***** válasza:
bocsanat hogy megsertettem a kedelyeit attol h utananeztem regebben hogy kicsodak ok es tudom de legkozelebb nem fog effele elofordulni nehogy szanalmas legyek megint de koszonom az ertesitesed
2013. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ki a ge.c.ik ezek? életben nem hallottam róluk már bocsesz,biztos csak ott abban a városban ahol laksz ott akkora SZ(t)AROK :D
2013. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rebusska válasza:
nagyon nepszeruek!:) askon is es facen is…d kovesd oket es rajossz hogy kik
2013. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!