Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Talalkoztam egy fiuval egy...

Talalkoztam egy fiuval egy korhazban. Nagyon szimpatikus, nem tudom meg a nevet sem es mire legkozelebb eljutok abba a korhazba mar lehet nem lesz ott. Van valami oldal, adatbazis vagy valami, ahol meg tudnam keresni?

Figyelt kérdés

#találkozás #megkereses
2013. júl. 21. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, látogasd meg, és ezúttal kérd a telefonszámát, vagy valami elérhetőséget.


Sajnos nem tudok más tanácsot adni. Tudom egyébként, hogy milyen sz@r érzés ez, én ezt egy lánnyal játszottam el, és meglátogatni se tudtam, mert pont a szétment térdem miatt kerültem be...

2013. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xD mintha a kérdésben szereplő fiú az első válaszoló lenne
2013. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D... sajnos nem o az :(
2013. aug. 4. 22:47
 4/6 A kérdező kommentje:
egyebkent..mire legkozelebb mentem mar nem volt ott.:/
2013. aug. 4. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor kötözésre jártam, én is láttam egy helyes fiút, neki is pont a bal keze volt bekötve. :D A nevét tudom, mert hallottam amikor beszólították, de Tóth a vezetékneve, így elég nehéz megtalálni...
2013. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
legalább a nevét tudod :D
2013. aug. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!