Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Visszahúzódóbb lány vagyok és...

Visszahúzódóbb lány vagyok és nem birnak az emberek. Min változtassak?

Figyelt kérdés
Barátaimmal nem vagyok visszafogott, de félidegenekkel eléggé. Ha szólok valamit akkoris útálnak. (1-2 ember kivételével) Mit tegyek hogy ne legyek lúzer és le tudjam "boritani" az ellenségeimet?
2013. júl. 23. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapjába véve annyit mondtam volna, hogy a visszahúzódó személyiséggel semmi baj, én is sokkal felszabadultabb vagyok a barátaimmal, mint idegenekkel. Nem kell mindenképpen a figyelem középpontjában lenni, azt csak a hülye média sugallja, hogy akinek nincs nagy pofája és nem kreténkedik mindenki előtt, az nem lehet nyertes.


Viszont az, hogy te le akarod borítani az ELLENSÉGEIDET, az nagyon meghökkentett. Úgy érzem, komoly ön- és környezetértékelési problémáid vannak. Ha lennének is ellenségeim, akkor sem töltenék velük közös időt. Egy bővebb társaságban is, mint például az iskola, csak számomra nem szimpatikus emberek, esetleg vetélytársak voltak, de nem ellenségek.


Ne csodálkozz, ha így állsz a környezetedhez, ugyan azt kapod vissza. Nem csoda ha utálnak az "ellenségeid", mégis mit vársz?

2013. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam senkinek rosszat mondani, de mások ok nélkül kiszúrnak meg kiközösitenek mert nem tűrnek mert én nem vagyok nagy menő.
2013. júl. 23. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy visszahuzodo vagy, hanem, hogy ilyeneket beszelsz. "Ha szolok valamit utalnak", "Mit tegyek, hogy ... le tudjam boritani az ellensegeimet", stb. Ket mondatod alapjan mar nekem is ellenszenves vagy.


Tanacsom: valtoztass magadon, legy pozitivabb, a felgyulemlett feszkot pedig vezesd le valahol.

2013. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erröl beszeltem. Nem is ismernek de útálnak...
2013. júl. 23. 20:30
 5/6 A kérdező kommentje:
"leboritsam az elensegeimet" annyit jelent, hogy mit szoljak vissza ha nekem beszólnak, gúnyos megjegyzéseket tesznek.
2013. júl. 23. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is visszahúzódó vagyok :)

És ha ilyen történik velem akkor beoltom valami ütőssel ami rá jellemző. :)

2013. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!