Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, létezik olyan kicsit fiúsabb, keményebb lány, akinek a félénkebb, visszahúzódóbb, kedves, értelmes, kisfiús fiúk bejönnek? Vagyi az ellentétek vonzzák-e egymást?

Figyelt kérdés
Csak, mert sokat filózok, hogy egy félénk,nem társasági arcnak, mint amilyen én vagyok vajon lehet olyan lány kéne, aki inkább kicsit fiúsabb, szeret sörözni, motorozni mondjuk vagy játszani gépen? Szóval nem ilyen kényes, plázacica kategória.
2013. márc. 15. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, sokan hordanak papucsot:D
2013. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem vagyok papucs, nem értem miért hiszi mindneki azt, hogy a félénk, visszahúzódó fiúk papucsok.
2013. márc. 15. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok! 17/L
2013. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nyuszi vagy! A lanyok nem szeretik az ARANYOS pasikat. Vagy akkor legyel b*zi te lehetnel a lany, aztan ha megunod akkor szerepcsere. XD Kispoc*!!
2013. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyen felállásba elobb utobb bizony a fiu papuccsá válik. leuralja a lány.

tudok is egy ilyen kapcsolatot.

2013. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a kapcsolat; én fiúsabb vagyok, a párom lányosabb, de nekünk ez így pont jó. De nem szabad túlságosan uralkodni a másikon, nekem sem kéne egy nyámnyila papucs. Megbeszéljük a dolgokat, megértjük a másik álláspontját, de nem fogom neki megmondani, mit csináljon.
2013. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!