Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg akarok változni elégé...

Meg akarok változni elégé trehánynak tartanak és komolytalnnak de ez a változás mindig 4-5 napig tart aztán visszaesek elmegy a lelkesedésem vagy nem is tudom mi lehet a baj de nem csak ennél a témánál vagyok így nagyon sok mindennél mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem igazán sikerült megfogalmaznom de ha valamilyen adatot kihagytam azt jelezzétek talán nagyon gyorsan a közepébe vágok

2013. júl. 23. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
15/f
2013. júl. 23. 22:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőként gondolj át mindent 2.-szor az nem baj ha az ember kicsit komolytalan mert az csak segíti az elhatározásokat és döntéseket a trehányságon meg tényleg változtatni kéne mert az ultra gáz. Tegyél meg egy elhatározást amit minden reggel elmondasz magadban legalább 5-ször és meglátod mi sül ki belőle. 13/L
2013. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben ezt megprobálom
2013. júl. 23. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az a trehány, aki nem rak rendet, hanem aki nem ügyel a rendre. Aki szereti a helyükön tudni a cuccokat, hogy ott legyenek azonnal kéznél, ha kellenek, az nem képes trehányságra. Külön akarnia kellene, de nem akarja... :)
2013. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ez igy van nálam is de én eröt akarok venni magamon és megváltozi
2013. júl. 24. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor a rend nem a kupi negáltja, hanem maga a rendszer, a szent célszerűség, akkor permanens lesz a rend, mint maguk az elvek. Ha csak elrakod a dolgokat, nincs is rend. Amikor sose kell keresni a dolgaidat, az rend. Az érdemes rá, hogy fenntartsd. Tehát előbb magadban kell helyre tenned, mik hol lesznek jó és könnyen megjegyezhető helyen, aztán mindig csak visszatenni használat után őket. Hamar szokás lesz, nem ritkán Monk próféta mélységeiig...
2013. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából az az érdekes hogy a kupiban is rendkívül joó eltudok igazodni mindig egyből tudom hol van amit keresek csak a környezetem már panaszkodik
2013. júl. 25. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, nincs is vele semmi gond. Van, amit nem tartok rendben, mert nem akkora kupac, hogy kelljen, és nem foglal semmi elől helyet, plusz nincs szem előtt se. De pl a konyhában a fűszerek... Tényleg kicsit sietnem kell, hogy ne álljak neki beigazítani őket egyesével...
2013. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!