Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért menő mostanában az ha...

Miért menő mostanában az ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
majdnem az egész baráti köröm csinálja és én vagyok a szemét ha megemlítem a témát

2013. júl. 27. 17:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
utolsónak mondom hogy az alkohol az legalább legális és több formában elérhető
2013. szept. 6. 23:06
 12/13 anonim válasza:
Sajnos. Viszont tönkretesz embereket, családokat. Elbutít, agresszívvá tesz, szépen lassan megöl. Apukám oldaláról szinte az egész családom alkoholista. És pokollá tették az életemet... Azt hiszem, nem minden jó, amit szabad, és rossz az, ami tiltott.
2013. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
előzőnek ugyan igazad van de nem mondta senki hogy az ember ha alkoholt iszik akkor legyen is alkoholista és mindenkire más hatással van én pl. tök jó fej vagyok ha iszom de akik körülöttem füveznek az anyag hatására makaccsá és provokatívvá válnak alapból nem lennék a cannabis ellen de az én baráti körömet tönkreteszi az anyag tehát nem azért utálom a füvet mert van és létezik hanem azért mert akik a környezetemben használják teljesen más emberek lesznek tőle
2013. szept. 9. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!