Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most komolyan. Ez a menő...

Most komolyan. Ez a menő mostanában?

Figyelt kérdés

Mivel 16 éves vagyok, és ovikésett vagyok, 8.os vagyok. Elképesztő, amit művelnek ott.


Pár kérdés:

Mi az isten az hogy valaki "szveg?'

Miért az a menő, akin a legmárkásabb csillivilli ruhák vannak?

Miért az a menő, akinek 6 milliárd forintos telefonja van?

Miért menő az, akinek 9999999Milliárd forintos gépe van?


Mi az isten folyik? Még engem is basztatnak, mert 775-ös Core 2 Extreme QX9770 procim van, holott ez majdnem a legerősebb 775-ös, majdnem ver egy I5-öt...



Válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 27. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Swag az államokban elterjedt öltözködési forma, nálunk inkább csak szó használat ha valaki érdekesen öltözik

Akin jó ruhák vannak, arról azt gondolják befolyásos és nagy baráti körű, telefon szintén ide tartozik ha látják a telefonod gondolják hogy követed a trendet


Számítógép az egyéni probléma, nekem 170be került a gép tavaly összeválogatott cuccokkal, viszont saját megdolgozott félretett lóvéból volt állva

20/F

2013. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy vagy te 16 évesen 8.-os? :O

Én 8 évesen kezdtem a sulit és nemrég töltöttem a 16-ot és kilencedikes vagyok.


Amúgy ja, elég gáz. Hányingerem van a mai fiataloktól... :S

2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is hányingerem van. 16 évesen úgy vagyok nyolcadikos hogy ovodában voltam tovább vagy mi (nem buktam:) Undorító.. Amit művelnek... Ráadásul egy olyan gyerek mondja, hogy szra gépem van, akinek szarabb, mint az enyém. Most azért jobb a gépe, mert 1155-ös a procifoglalata? Hát neki 2 magos, az enyém 4. Miről bezsélünk. Ez a gép nem is anyuci pénzéből van, mint neki... Saját megtakarítás, nyári munka..stb
2013. máj. 27. 21:32
 4/7 Antimod ***** válasza:
Majd kinövik, addig meg bírd ki! Jobbat nem tudok sajnos.
2013. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idiótáknak a véleményére nem szabad adni, mert a végén még beleőrülsz, hogy te miért nem vagy olyan... nekik a külcsín sokkal többet számít, mint a belbecs.
2013. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első kérdés szerintem a szöveg szlengesített változata.

(De nem biztos)

A miért menő kérdésekre meg az a válasz h ezek státusz szimbólumként szolgálónk. És persze ez kell a gyártóknak is h fogyasszál. Mert bele verik az emberbe h csak akkor vagy valaki ha ilyen ruhád, tv-d, géped, kocsid... van. És mivel van aki ezt bekajálja megveszi ezt v ezeket és akinek meg ezek nincsenek. Azt kicikizi mert azt hiszi ettől lesz menő. Sajna az általános és közép suli ilyen. Nekem se volt másképp. Ha eljutsz majd egyetemre hidd ott nem lesz ilyen.

Saját példa nekem a mai napig egy Nokia 6300-m van. 2007-es teló tehát nem a legújabb még se jönnek oda hozzám a mit tom én milyen féle Iphone-al rendelkezők h hehe de ciki ősvasad van ? Az enyémbe már van HD kamera, jó mi !

Mert tudják h nem azért vagyunk ott ennyi.


24 F

2013. máj. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert valami sznobok között tanulsz,azért...

Ez van,szokj hozzá,ez már csak rosszabb lesz....felnőttek sem különbek,csak ők éppen azzal vágnak fel,hogy az uruk elvitte őket Spanyol országba 3hétre, meg lofa. tudja hova...

Rétegződés/egyén függés

:ooo

2013. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!