Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A társasági életem szinte 0....

A társasági életem szinte 0. mikor találom már meg azokat az embereket, akikkel jól érzem magam?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. A suliban alig vannak olyan emberek, akikkel jól érzem magam. Az osztálytàrsaim idegesítenek, mert gyerekesek.


Mikor találom már meg azokat az embereket, akikkel jól érzem magam?



2013. júl. 27. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A mellékelt ábra szerint valószínűleg nem a suliban fogsz ráakadni a baráti körödre. Amúgy jól veszem ki az írásodból, hogy még középiskolás vagy?

Ha igen, akkor majd egyetemen/főiskolán biztosan fogsz barátokat találni. Ha pedig nem tanulsz tovább, akkor is lehet, hogy majd a munkahelyeden megismersz pár embert, akikkel majd eljárogatsz, így az ő baráti körüket is megismered.


Most mondhatnám, hogy addig járkálj el helyekre stb, de egyedül szerintem ez nem túl valószínű. Maximum különféle hobbiklubokat vagy szakköröket tudnék ajánlani a barátkereséshez. De ha van ilyenekre időd/pénzed, akkor egy próbát megérhetnek :)


25F

2013. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy változz meg, mert ha senki nem szimpatikus, akkor valószínűleg nem mindenkivel van gond :)

De amúgy megértelek, mert én is ilyen vagyok.

Logikus válasz a kérdésedre: minnél hamarabb, ahogy új emberekkel találkozol. Ha egyetemre mész, akkor ott sok új ember lesz.

De ha egyedül is jól érzed magad, akkor nem feltétlenül van szükség társaságra. Igaz úgy párt nehezebb találni. A szerelem viszont szép dolog :)


F26

2013. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Suli után.
2013. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jmd válasza:
Próbálj meg idősebb emberekkel ismerkedni és persze az sem hátrány ha olyan emberekkel próbálkozol akivel mondjuk hasonló az érdeklődési körötök.:)
2013. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 valakii69 válasza:
menj el rendezvenyekre (ne bulikra). Amugy magatol jonnek a baratsagok bizti h neked is lesznek :)
2013. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyanezt én is kérdezhetném :s

19L

2014. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!