Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehettem volna ebben a...

Mit tehettem volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem rég történt hogy egy haverommal mentünk hazafele.Egy benzinkút mellet mentünk el,kint állt 2 "gyerek" és bent 3 másik társuk vette a piát.Elmentünk teljesen természetesen a 2 gyerek mellet.Kb 30 méterre lehettünk tőlük mikor az egyik utánunk futott és a haveromnak benyomott egyet ezzel a kérdéssel társítva : "Ki a ge**m vagy te??" .Én meglöktem a gyereket és megkérdeztem szépen tőle hogy mégis milyen problémája van,ekkor nekem is behúzott egyet és fordulatból megrúgott.Mire újra felé fordultam már mellette állt a másik 4 társa is. Közülük 2 en ismerték a haveromat és ahogy odaértek visszafogták a nagyképű barátjukat.Mondták hogy sajnálják meg hogy kicsit sokat ivott a gyerek stb.Engem nagyon felidegesített az eset.Életemben nem verekedtem még mert nem volt rá szükség,mindig kibeszéltem magam a bajból.Engem még soha senki nem ütött meg...Habár fizikailag nem is okozott látható sérülést az önbecslésemet rendesen telibe verte azzal az egy ütésével.Azóta azon gondolkodok hogy ott helyben kérdés nélkül K.O ba kellet volna vernem a gyereket és lesz ami lesz.Így utólag nem merek hozzá ütni mert van egy 24 éves unokatestvére aki kidobó.Kb 3 hónapja jött ki a sittről és azért ült mert egy gyereket ő és egy társa kikötöttek és megverték.A gyerekkel utána megbeszéltük a dolgot,de az én lelkiismeretem igencsak zavarja az eset.Ha beléd köt valaki és 2 en vagytok ők meg 5 en mi a legokosabb dolog amit csinálni lehet?Próbálod elsimítani szóban vagy pedig leütöd a gyereket azon az elven hogy lesz ami lesz...?

2013. aug. 1. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyiban semmiképp sem célszerű hagyni, az erősködő figura előbb-utóbb a börtönben végzi, ez van neki megírva.

Lehetőleg a jogi kereteken belül maradj, mert utána meg az lesz a bajod, ha bevisznek Téged is jó pár órácskára.

A 24 éves unokatestvér is jó eséllyel kerül vissza a sittre.

Szép karrier, én inkább kerülöm a hasonló helyzeteket.

2013. aug. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam keresni a bajt,de úgy látszik néha mindenkit megtalál.
2013. aug. 1. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
az idegességhez pedig szokj hozzá. én valamennyi balhémon elgondolkodom néha néha.
2013. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utólag mindig talál az ember egy jobb megoldást.
2013. aug. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!