Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztály taplója nagyon jó...

Az osztály taplója nagyon jó barátom, de szerintem túljátsza magát. Erről hogy lehetne leszoktatni? Többi lent

Figyelt kérdés
együtt jöttünk szakközépbe általánosból, ott rendes jófej fiú volt. (most névhasonlatként én leszek Emi, ő meg Máté) az új osztályba volt egy cigány fiú, aki nagynak érezte magát és mindenkivel görénykedett. még fél év előtt pár hónappal összeverekedett Mátéval, vesztett és félévkor el is ment a suliból, mer onnantól ő lett az osztály lúzere. de akkor, mikor még itt volt, Máté csak nagyképű lett, mikor elment onnantól kezdve szószerint átvette a helyét. minden fiút terrorizál, akik félnek tőle vagy kerülik, vagy a seggnyalói. egy buszmegállónyira lakunk a sulitól, ezért mindig együtt megyünk és kb mindig elsők vagyunk a teremben. akkor beszélgetünk,rendesen ha jó,ha rossz történt, de ahogy belép az első ember ő onnantól néma lesz és fölemeli a fejét,mintha nézné ahogy gyűlnek a "majmok a királyságába". a lányok odavannak érte,mert velük nem szemét, csak nem foglalkozik velük és mivel jópasi, ez mégjobban bejön nekik. én ha nem barátnő mellé ülök, akkor a fiú cuccát levágja a földre, lelöki a székről mellémül és kérdezi mizu?... szóval velem tök rendes, csak mással nem. majdnem minden héten egy bunyót megkísérel és olyankor lányok nem mernek eléállni csak én, mert engem el se lök, viszont ha fiú megy elé, azt hamarabb üti le,mint azt, akire haragszik. suli után és egyébként meg tök rendes, otthon is,mindig áthív v átjön, csak ott játsza a fejét.nekem egyszer ott lett sok,mikor meghalt a nagypapám és reggel mondtam neki,sírtam is, ahogy megjöttek a többiek elfordult, de délután ahogy kiléptünk a suliból megölelt és mondta hogy sajnálja meghogy itt van melettem. a másik az, amikor ki tud borítani, hogy hanem verekszik össze vkivel csak fenyegetőzik és leállítom, akkor mondja később hogy jóljátszottad magad, legközelebb is igycsináld, mert nem akarom bemocskolni a kezem minden héten, csak ha muszály... én szarráolthatom, leszólhatom, meglegyinthetem ha bunkó velem, de mindenki mást lenéz és szerintem egyre jobban kezd beleolvadni ebbe a paraszt szerepbe. nem csak osztály, suli nagy része is tiszteli és tart tőle. amikor megtudta hogy tetszem egy másik srácnak az osztályból akkor meg eljátszotta hogy a nője vagyok, csak hogy kicseszhessen a másikkal. fogta a kezem, átölelt, lebébizett stb. nemis értettem, csak később jöttem rá miért csinálta. mit lehet egy ilyen pasival csinálni??

2013. aug. 3. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a srác beléd van esve :DD de tényleg. minden más lányt le se szar és csak veled foglalkozik. szerinted?

a másik. beszélgess el vele erről, hogy zavar téged hogy ha megjelennek a többiek semmibe vesz.

2013. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem vesz semmibe csak ha érzelmekről beszélünk stb. amugy folytatja velem a beszédet de témát vált hogy jaaaj de jó volt a buli hétvégén uristen de nyomorék volt az a csávó, aki veled táncolt, elvertem volna. vagy ó én 6 cssajjal smároltam dekirály vagyok.. nem hiszem, hogy szerelmes belém, mert évekóta barátok vagyunk és ahányszor berugok tehetne velem bármit, mégha csak megcsókolni akarna azt is, de nem teszi. inkább úgy érzem, hogy az ó parasztkirályságában én vagyok a hercegnő, mintha a húga lennék. velem kivételez, ha egy lány leszól engem akkor az már büdöskuurva. a fiúk reakciója alapján sztem én vagyok a osztály legszebb meg legrendesebb lánya és ez nem egó, de nem értem, hoogy akkor Máté miért játsza az eszét ennyire..
2013. aug. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!