Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen gusztustalan a világ?

Dia1127 kérdése:

Miért ilyen gusztustalan a világ?

Figyelt kérdés

Miért van az ha egy nő egy kicsit molettebb már szinte ember számba se veszik, le nézik mintha másik univerzumból jött volna? : /

Komolyan hányni tudnék néha pár ember hozzá állásától.

Mindenki azt mondja legyen az ember maga biztos, de kérdem én hogy? Amikor bármiféle próbálkozásnál egy gúnyos beszólásokat és lenéző tekinteteket kapunk?


2013. aug. 10. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De ez oda-vissza megy! A koverek mindig anorexiat kialtanak es gebeznek...

De egyebkent igazad van, beteg vilag es betegek az emberek is! Valahol vmit nagyon elrontott az emberiseg, vissza kene talalni a gyokerekhez.

2013. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert a közízlést befolyásolják. A világ valódi vezetői a gusztustalanok, mi az áldozatok vagyunk.
2013. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 intrepid ***** válasza:
Azért nagyon sok olyan férfi van, aki a teltebb nőket kedveli. Lehet, rossz ajtókon kopogtatsz. Mennyi az a kicsit molettebb? Nem raksz fel egy fürdőruhás képet a képfeltöltés.hu-ra? Ide meg beraknád a linket. Úgy fényképezd, hogy az arcod ne látszódjon, és úgy nem ismernek fel.
2013. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit "molettebb" még hagyján.. de a kövér, az már más. Ám tapasztalataim alapján az elhízott nők gondosan kerülik a "kövér" kifejezést és az eufemisztikus "molett" jelzővel élnek - ami persze önáltatás.

A válasz egyszerű: az elhízás legtöbbször az igénytelenség egyik látványos formája. Márpedig egy férfi számára sincs taszítóbb egy nőben, mint ha igényelen. (Persze van egy-két perverz, aki a kövérekre bukik, de most hagyjuk a kivételeket.)

Szarkasztikusan fogalmazva: a világ azért gusztustalan, mert sok benne a kövér nő.

Persze siránkozni könnyebb, mint edzeni.

2013. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő.

Tudom h siránkozni könnyebb, de mivel sajnos májbeteg vagyok hiába sportolok, mert képzeld el próbáltam, semmire nem megyek vele.

Sajnálatos hogy ilyen gondolkodású emberek léteznek a világon mint te, és nem a kövér nőktől lesz gusztustalan a világ hanem a magadfajtától. :)

2013. aug. 10. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt bírom mikor nálam ducibbak szólnak be... :D én se vagyok nádszál lenne miből lefaragni, igazuk is van de legalább olyan mondaná aki nem 10-15 kilóval nehezebb.
2013. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a kövérekkel,ha betegség esetleg családi dolog miatt kövér/molett. Viszont múltkor elment mellettem 3 kövér csaj/nő és miután elmentek mellettem ezeket mondták rólam:hogy néz ez ki,anorexiás,*liba*. Ezt nem bírom ha valaki az miatt szól meg mást,mert mondjuk féltékeny vagy valami. És igen a világ mostanában elég gusztustalan hely lett. Ha valaki egy kicsit is kilóg a tömegből,megszokottból akkor az egyből nem jó,le kell nézni. Meg a külső miatt való piszkálás,pl az egyik osztálytársamat a füle miatt piszkálják,mert nagy neki. Az emberek nagyon undorítóak tudnak lenni.
2013. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És valljuk be azok szeretik piszkálni a másikat akik magukkal sincsenek megelégedve.
2013. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

egyébként erre az igényes, és igénytelenre ki térnék.

Az előbb azt írta vki hogy azért mert kövér egy nő már igénytelen, fura hogy így gondolod,én nem egy igénytelen vékony nőt láttam már akitől kb ki fordult a gyomrom.

Úgy gondolom nem lesz attól igénytelen valaki ha kövér, de igényes sem csupán attól h sovány..

2013. aug. 10. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha valakin 5-10-15 kg súlyfelesleg van az a kissé molett. Ha több, akkor már kövér. Csak hogy a fogalmakkal tisztában legyünk.


Azért ítélik el, mert igénytelenséget sugároz. Azért mert az ember első benyomása az, hogy ez nem esztétikus így, és miért nem fogy le. Abba valószínűleg már nem gondolnak bele, hogy lehet betegség miatt van.

2013. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!