Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Óvszer szülinapra? Pofátlanság...

Óvszer szülinapra? Pofátlanság lenne?

Figyelt kérdés
Valami különleges óvszert tervezek venni egyik haverom szülinapjára. Tudom, hogy el is használná, van barátnője régóta. De vajon pofátlanság lenne -e vagy szoktak e egyáltalán ilyet adni?
2013. aug. 10. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában elég semmitmondó, és kicsit megalázó ajándék lehet belőle, ha mellé adsz valamit akkor talán kompenzálódik ez a kínos leégés

Ha magamból indulok ki mint az ünnepelt, én sem tudnék mire asszociálni, hogy miért is kaptam tőle

21/F

2013. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te fiú vagy vagy lány? Mert ha ellenkező neműek vagytok eléggé félreérthető a dolog.

Ha meg ott lesz a barátnője is, mikor odaadod neki, akkor meg neki kellemetlen, hogy kibeszélitek a szexuális életüket.

2013. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok , és gondoltam arra de nem lenne ott a barátnője amikor átadnám. És ez a kibeszélés amit említettél egy kicsit túlzás , nem konkrét kibeszélés a dolog de azért mégis tudjuk egymásról mikor milyen aktívak vagyunk ilyen téren szerintem ez még azért nem gáz.
2013. aug. 10. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ajándéknak nem való:)


Én a tesómnak adtam 15 éve egy szintén úgy tűnik gáz ajándékot,egy kis mulatságos táblácskát,ami azt mutatta,hogy "ez egy WC ajtó".


Te ne tudd meg 15 éve hallgatom,hogy akkor biztos céloztam valamire.:D:D

2013. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem igen :DDD
2013. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jópofa csomagolásban szntem poén, ha nem 16-17 évesek vagytok....fiatalon ciki még ilyet kapni,de huszonévesen és fölötte egy jó csomagolással és üzenettel jó lehet....pl vmi mini cserepes virágként átadni,hogy az óvszer a virág feje pl, vagy ilyesmi.
2013. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!