Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kamu email címmel veszélyes...

Kamu email címmel veszélyes beszélgetni valakivel?

Figyelt kérdés

Olyan téma lenne amiről beszélnénk, ami ciki lenne,és megbánnám/szégyelném ha derülne,én írtam.

Egy kamu fiókkal nem lesz belőle probléma?


2013. aug. 11. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

????

nem értem, akkor mit fog hinni az illető kivel beszél?


nekem is van olyan fiókom, amit idióta regisztrálásokhoz használok (pl itt is:))

2013. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem is tudom, attól függ ismerőssel, avgy ismeretlennel "beszélgetnél", illetve, hogy mennyire cikis téma.

az a baj, hogy szerintem még az írás stílusából is vki ki tudja következtetni az illető személyét, vagy zgyebár ott van az IP cím, vagy minek is nevezik, nem értek hozzá, szóval ez csak az én véleményem:)

2013. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szexuális jellegű témára gondolok, és úgy ahogy első írta, egy hülye email címről, nem ismerem a személyt konkrétan,csak az volt a felvetésem,hogy nem-e tudja kideríteni,hogy kivagyok.
2013. aug. 11. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg kitudja az alapján, amit a második válaszoló is írt. Viszont ha nem valami informatikazseni, akkor nem hiszem, hogy sikerülhet neki,mert a Te IP címedet nem láthatja csak úgy akárki. Pl.: Mi sem látjuk most az IP címedet, csak az oldalnak a tulajdonosa láthatja, harmadik személy nem. Azt is kell tudnod, hogy vannak olyan oldalak, amelyek direkt erre vannak, ezekhez hozzáférsz Te is. Itt max a várost lehet beazonosítani.

pl: [link]

2013. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm szépen,csak mert kicsit féltem,félek,hogy nehogy egy ártatlan beszélgetésből aztán nagy baj legyen, ha netán a férfi olyan. Mivel nekem nőként nagyobb beégés lenne...
2013. aug. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!