Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Lányok akik kérdést...

Fiúk/Lányok akik kérdést írtok arról, hogy ismerkednétek ennyi meg ennyi éves ellenkező (vagy hasonló) nemű emberekkel, akkor ezzel mi a célotok? Kapcsolat lehetőségi is megfordul a fejetekben vagy csupán beszélgetni akartok valakivel?

Figyelt kérdés

Gondolom a fiúk nagyrészt szex miatt akarnak "ismerkedni" :)

De a lányok miért?


2013. aug. 4. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, és csak beszélgetés céljából :D
2013. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezt szeretik a hülye r#b#nc#ok.
2013. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lány vagyok és (én nem írok ki ilyet, de ha válaszolok akkor) csak beszélgetés céljából
2013. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok és nem a szex miatt keresem az ellenkező nemet. Ez számomra nem szexchat! De ne felejtsd el, hogy sokan csak trollkodás miatt írják ki, mert unatkoznak de eszük ágában sincs válaszolni.
2013. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én lány vagyok nem is szoktam kiírni,nem is nagyon szoktam válaszolni,de ha valamiért mégis rám írnak hozzászólás kapcsán én leszögezem hogy csak beszélgetni
2013. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!