Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék népszerű?...

Hogyan lehetnék népszerű? Sosem felejtik már el, miket csináltam?

Figyelt kérdés

15 vagyok (lány) és egész nyári szünetben még a lakásból se mentem ki, mert nincsenek barátaim. és már jó lenne, ha lennének emberek, akikkel eljárkálhatok ide-oda, de a múltban tettem olyan dolgokat, amik miatt kerülnek az emberek, pedig (legalább is az én szemszögemből nézve) nem olyan nagy dolgok, amiket még évek múltán sem lehet elfelejteni...

olyanok voltak, hogy pl. tetszett 6.-ban egy srác, aki akkor volt 8.-os és felvettem msn-re, ott beszélgettünk, aztán egyszer így mondta, hogy amúgy bocsi, de még mindig nem tudom, ki vagy, írj már valamit magadról, leírtam, hogy nézek ki, és kiderült, hogy az iskolában nevetség tárgya voltam, és ő is régóta ismert már, csak eddig nem tudta a nevemet, ezért kitaláltak egy gúnynevet..és ettől kezdve az összes felsőst szinte ellenem fordították, ha csak megláttak az utcán, vagy a folyosókon, bárhol, odaszólogattak és lealáztak egy csomó ember előtt..

és én meg egy idő után meguntam és visszaszóltam nekik, csak persze ilyenkor már én voltam a kis nyomorék, aki mi a f szt képzel magáról, hogy pofázik a 8.-osoknak -.-

aztán voltak más dolgok is, mondjuk az, hogy facebook-on beszélgetni kezdtem egy sráccal és olyanokat írt, hogy szívesen lefeküdne velem, meg minden, és most így utólag visszagondolva tudom, hogy r bancosan hangzik, de néha elég intim beszélgetéseket folytattam vele, de csak azért, mert az előző eset után jól esett, hogy valaki legalább nem csak olyanokról beszélget velem, hogy milyen ronda vagyok, meg milyen fogyatékos, meg ilyesmi..de végül róla is kiderült, hogy ismerte azokat, akik előtte cikiztek és azért írt ilyeneket, hogy aztán megmutassa nekik, mit beszéltünk és megint röhöghessenek rajtam...

ezután ott volt még az, hogy miután az első srác elballagott, a következő 8.-osok is piszkáltak. és a poén, hogy mire mi lettünk 8.-osok, akkor se volt teljesen nyugtom, mert az évfolyamtársaim csúfoltak. és ebben az évben ballagtunk el. és így visszagondolva erre a pár évre, olyan gáznak érzem, hogy ezek az esetek miatt mindenki, akivel addig jóba voltam, elpártolt tőlem, mert már mutatkozni is gáz volt velem, mára pedig teljesen egyedül maradtam és az egész napom abból áll hogy alszok, eszek, meg gépezek. és ennyi. én is olyan akarok lenni, mint azok az emberek, akik minden nap mennek valahová valamelyik barátjukkal, akik még ha egy kiskanálról is kitesznek egy képet fb-re, min. 50-en like-olják, akikkel mindenki kedves és senki nem is mer nekik beszólni, mert ha így tennének, a barátaik megvédenék őket...csak úgy érzem, ehhez már teljesen új életet kellene kezdenem egy másik városban, mert itt már sokan ismernek a pletykák miatt és olyan, mintha senki sem akarná elfelejteni ezeket, mintha csak tegnap előtt történtek volna, pedig én tényleg próbálok kedves lenni az ismerőseimmel, ha találkozom velük, és mégsem akarnak befogadni...mit csináljak?

egyébként remélem érthető volt. :)

15l


2013. aug. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld a facebook profilodat, és az új iskolában keress normális barátokat. Egy ilyen korú nagylány, meg nem attól nagylány, hogy malacságokat írkál fiúknak, akik egy kupac kutyapiszok szintjén állnak értelmileg. Ha már annyit gépezel, akkor éppenséggel olvashatnál rajta valami értelmeset is, pl. azt, hogy a tinédzserek mennyire visszaélnek a közösségi oldalakon közzétett fotókkal, kommentekkel, megnyilvánulásokkal.
2013. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint ha csak magamról olvasnék. Én is ilyen voltam ált suliban, csak persze internet nélkül. Én a barátnőmnek beszéltem róla hogy tetszik xy és ő kiszínezte, és elpletykálta. Gúnyolódtak rajtam. Egy alkalommal megvert a testnevelő tanár az évfolyam szeme láttára mert én a labda után szaladtam és elé ugrottam a futni készülő kedves diákjai elé. Az után én voltam az iskola szerencsétlene. Megaláztak, megsértettek, kiröhögtek az osztálytársaim.

Nekem az iskola váltás vált be. Új közösségbe tiszta lappal kezdhettem mindent.

2013. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. Sajnállak :S azért a tanár se volt semmi, hogy megvert...remélem, legalább kirúgták vagy valami..

én amúgy szerencsére most ballagtam, szóval új osztálytársaim lesznek, csak azért mégis izgulok, sokan ismernek-e..:/

2013. aug. 12. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik osztálytársnőm 11 éves kora óta nem szűz, de senkit nem hallottam még, aki szekálta volna emiatt. Pedig minden héten más sráccal van.

Gimnazista leszel, senkit sem érdekel, milyen voltál általánosban. Engem például kifejezetten utáltak. Ezt így ki is mondták, szóval meg tudom érteni, én hülye meg totális idegroncs lettem miattuk. Így utólag visszanézve pedig már örülök, hogy ez így volt, mert ki tudja, milyen ember lennék, ha nincs négy (nyolcosztályosba jártam, aztán "rendes" gimibe felvételiztem nyolcadikban) iszonyatosan pocsék évem, ami csak a megaláztatásomról szól. Leginkább azért tartom szerencsésnek, mert fantasztikus barátaim vannak, akik közül sokan szintén átélték/átélik ezt. Tegnap teljesen véletlenül összefutottam az egyikükkel, és majd' a nyakába ugrottam, úgy örültem neki, meg egy kicsit talán ő is nekem. :D És tudod, ha nem lett volna az a sok rossz emlékem, talán meg sem ismerem, mert én is elkerültem volna, mint a többiek.

Nem, nem vagyok népszerű. De rájöttem, hogy nem az a fontos, hogy ilyen, meg olyan népszerű legyél, hanem az, hogy a saját kis körödben jól érezd magadat. Ki mondta, hogy ugyanazokkal kell barátkoznod, mint a többiek?

Amúgy meg egy jó tanács, de tényleg: ne vadássz a fiúkra. Majd ők fognak kezdeményezni, ha kellesz nekik. És okosan az érzelmekkel is, csak olyan sráccal folytass "intim beszélgetéseket", akit ismersz személyesen is, és tudod, hogy szeret és megbecsül téged. Nem érzed, hanem tudod.

De egy gimnáziumban tényleg nem számít, hogy milyen volt a helyed általánosban, csak akkor aláznak meg, ha hagyod magadat.

Beszélj keveset magadról, legyél kedves, és ne viselkedj lotyóként.

Meg ha barátokat akarsz, ne feltétlenül a legnépszerűbb diákra hajts, mert nagyot fogsz koppanni.


15/L - csak én most megyek majd tizedikbe, ergo már volt egy gimnazista évem.

2013. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sokat segítettél :)
2013. aug. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!