Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lesz valaki népszerű a...

Mitől lesz valaki népszerű a szemetekben?

Figyelt kérdés
Hogyan képzeltek el egy népszerű embert? Milyen tulajdonságai vannak, mit csinál? Írjátok le, mit jelent számotokra a népszerűség, mekkora szerepet játszik ez a ti életetekben!

2013. aug. 8. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semmit... Ez nekem kicsit olyan mint a besorolás... És szerintem mindenki egyen értékű. Nekem ez a véleményem :)
2013. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az én számomra a népszerű ember az aki intelligens. Ha beszél valamiról azt általában érvelek alá támasztja vagy ha nem ismer valamit akkor azt módja h elméletben ez v az így működik.


Nem szeretem az olyat aki olyanról kezd el beszélni amiről azt sem tudja mi az v mit jelent. Bár eltudom képzelni h ez egyesek számára ugyan komikus tudd lenni de én inkább szánakozni szoktam.

Nem bírom az ilyen én vagyok a f...sza gyerek mert túl vagyok 100 nőn 500 üveg pálinkán, boron, sörön...


Ez annyira szánalmas.


Aztán a vele való kommunikáció ne mennyen át anyázásba, meg b..megekbe. Engem ez nagyon zavar, az ilyenre mindig rá is szólók h esetleg ha nem nagy kérés legyen szíves más szót használni mert nekem bántja a fülem.


Persze nyugodtan ki lehet röhögni de én nem ehhez szoktam h ha valakivel beszélgetek annak minden 2. szava valamely káromkodás legyen.


Nos nálam ennyi.


24 F

2013. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Körülbelül, mint az első válaszolónak.

A népszerűség nekem nem jelent semmit. Népszerű elméletben az akiért mindenki odavan és sokan körülugrálják? Iskolában kb. ezt jelentette anno.


Mondjuk annyit, hogy nem értem azokat az embereket akik "népszerűvé" akarnak válni. Nem látom értelmét, a fele úgyis csak látszat :)

2013. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a népszerű, aki erőlködés nélkül a figyelem középpontjában van, érdekel másokat a véleménye, meghallgatják, ha mondanivalója van, tiszteletben tartják a véleményét, nem ugatják le. Sok barátja van, de ez nem azt jelenti, hogy nincs "igazi" barátja. Az ellenkező nemnél sikeres. Valamilyen szinten pozitív példakép a körülötte lévő emberek számára. Összetartja a társaságot, tudja, mikor mit kell tenni, ha kell szomorkodik veled, ha kell felvidít, és ha kell, csak szolidaritásból is berúg veled, hogy másnap csak nevess azon, milyen hülyeség miatt szomorkodtál.

Általánosságban pozitív tulajdonságokkal rendelkezik, de van jócskán negatív is, amiket nem próbál leplezni.



Ami a legfontosabb: Nem törekszik arra, hogy népszerű legyen. Ha valaki ezt teszi, az szánalmas, és max. egy tarkónrúgást érdemel.

2013. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én szememben attól lesz valaki népszerű, hogy kedves, mosolygós, van kisugárzása, segít másoknak, szóval tipikusan olyan ember, akit nem lehet nem szeretni.

Számomra a népszerűség besorolást jelent. És ez egy kicsit bánt is, mert egy csomószor az ismeretségi körömben rámondják olyan emberekre a népszerű szót, akik egyébként erkölcsileg meg kb. mindenhogy nullák, csak épp sok mindenkinek nyalnak és mindenki ismeri őket, és az ilyen emberekkel lóg mindenki, főleg az én korosztályomban, mert velük egyszerűen menő mutatkozni, és szóval visszatérve a népszerűségre, szerintem köcsögség, amikor ilyen emberekre mondják, hogy ő milyen népszerű, mert ez nekem valahogy olyan, mintha rangsorolnának, hogy az ilyen emberek többet érnek, jobbak, mint pl én vagy a többi olyan ember, akiknek nem lájkolják facebook-on 50-en, ha kiírja, hogy most szart vagy ilyesmi..

Remélem érthetően fogalmaztam :) Ha nem, akkor bocsi xd

15l

2013. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!