Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak miért hiszik azt,...

A férfiak miért hiszik azt, hogy a nők imádják, ha bókolnak nekik?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én vagyok ezzel így, de én nagyon nem szeretem, nem tudok vele mi kezdeni, és már unom mindig illendőségből megköszönni.

25 éves nő vagyok 1 éve vagyok ott a munkahelyemen, és már reggel azzal indul, hogy mindegyik biztonsági őr elmondja, hogy ma is milyen csinos vagyok. Eleinte kedvesen megköszöntem, majd az mondtam, hogy "köszönöm, igyekszem...", ma már csak minden máz nélkül, egy köszönömmel elintézem. Azt látom rajtuk, hogy imádnak dicsérni, nekik esik jól, hogy bókolhatnak.


Ha ezen túlvagyok, akkor jönnek a férfi munkatársaim, akikben szintén benne vagy, hogy bókolniuk kell... Volt olyan, hogy 3 férfivel voltam bent az ebédlőben én egyedül nő, és ott előttem tárgyalták meg, hogy milyen jó party vagyok. Bármit mondok, még ha igazából semmi extra, akkor rázendítenek, hogy jajjj milyen jól látom az egészet,milyen éretten gondolkodom, olyan ritka az ilyen nő...... Ilyenkor szívem szerint kirohannék a világból, elegem van, hogy nem úgy beszélnek velem, mint egy egyszerű kolleganővel. Nagyon nem szeretem, ha istenítenek, erre nincs szükségem, ettől én nem épülök, sőt....

Ezt miért csinálják?



2013. aug. 13. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9: Lehet, hogy egy idő múlva megunja az ember, de valaki pont erre vágyik olyannyira. Emiatt pedig szerintem jobb kiélvezni az ilyet. :)
2013. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam és nem is dicsekszem, egyszerűen én ilyen típus vagyok. Nem szeretem, ha körbeudvarolnak. A páromtól szívesen fogadom, de szerencsére ő sem az a folyton bókoló típus. Azonban mástól egyáltalán nem igénylem. Itt nem azzal van a gond, hogy elfordul néha ilyen, hanem az, hogy ez folyamatos, MINDEN nap! Már azt vettem észre, hogy próbálom kerülni őket. Egy férfi van, aki teljesen el tud vonatkoztatni, hogy nő vagyok, nincs puncsolás, szépelgés, teljesen normálisan beszélget velem, az 1 év alatt soha nem tett semmilyen megjegyzést a nőiességemre. Neki kifejezetten keresem a társaságát.
2013. aug. 13. 20:51
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Most egy kicsit irigy vagyok, mert nő létemre, nekem nem bókolnak. Viszont én nem is venném bóknak, ha előttem, mögöttem (hogy halljam is) neveznének jó partinak.

Nem vagyok áru.

Talán azért bókolnak, mert a NŐT és nem a munkatársat látják benned. Ez bizony gond. Munkahelyen sértve érezném magam, ha nem az eszemet, munkámat, hanem CSAK a nőt látnák bennem. Nemcsak sértve, de megalázottnak is érezném magam, mint akinek egyebe sincs, csak a külseje, nőiessége. Bóknak több árnyalata van.

Elgondolkoznék a helyedben, mi váltja ki belőlük, hogy a munkád nem számít, csak a külsőd.

2013. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Egy képet rakhatnál lehet, hogy csak tényleg eláraszt a saját egód.
2013. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert pofátlanok és nem tisztelnek, mint EMBERT, hanem csak a nőt látják. Szerintem a szexualitásnak, mert a csinosság hangsúlsozása az, nem való munkahelyre.
2013. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Sokszor próbálom a munkára terelni a beszélgetést, mert arról legalább van mit beszélni, de persze visszatérünk rám. Nem mondták ki konkrétan, hogy jó party vagyok, csak tudják, hogy 20 évesen elköltöztem otthonról, azóta eltartom magam, vezetem a háztartást, minden nap főzök. A munkatársaim többségének a párja nem főz otthon. Ebből jött elő ez a dolog, hogy én 25 éves koromra mennyire házias vagyok, pont feleségnek való vagyok. Erre mondtam ezt a jó "party" dolgot. Tehát a bókok nem csak a külsőségekre vonatkoznak, hanem azokra is amiket csinálok. Eleinte örültem, hogy értékelik azt, hogy én vállalok egy klasszikus női szerepet, de mostanra már ez is sok.

Annyiban szerencsém van, hogy közvetlenül nem kell férfi munkatársakkal együtt dolgoznom, csak nőkkel. Azok szerencsére nem jönnek a szöveggel. :)


Képet természetesen nem fogok felrakni, mert itt most nem az a kérdéskör, hogy hogy nézek ki.

2013. aug. 14. 07:09
 17/18 A kérdező kommentje:
Az öltözködésemmel kizárt,hogy gond lenne, mivel olyan helyen, illetve olyan pozícióban vagyok, hogy nem engedhetem meg, h esetleg egy kicsit is kihívó legyek.
2013. aug. 14. 07:17
 18/18 anonim válasza:
0%
Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? Aki kérdezte küldjön már nekem emailban egy képet magáról, ha ennyire el van telve magával, önbizalmad látom van, annyi is hogy megírtad ezt a kérdést, de csak mondom:szánalmas :s xD egy bóknak hogy az Isten nyilába nem lehet örülni? -.- xD ezért tart az ország ott ahol, ilyen nagy önbizalommal rendelkező emberkék miatt.. xd na de a vélemény után elmondom: sehogy nem fogod tudni leállítani őket, javaslom hogy ne bennük keresd a hibát, hanem saját magadban ;-) ja és mondom, nem te vagy Isten, mielőtt azt hinnéd, és ha azt mondod, hogy nem is mondtál ilyet, hogy te vagy Isten, akkor ne képzeld azt, mert rohadtul egy beképzelt nő lehetsz, ennyi a véleményem, és ha nem is szereted a bókokat, akkor ronda vagy, nem te vagy a világ szépe, hidd el nekem :-P nem vagy te különb senkitől sem, ez a kérdésed meg arra jó konkrétan, hogy másba felnyomd a pumpát.. szóval vegyél vissza a pofádból, nincs akkora, mint amekkorának képzeled ;-)
2014. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!