Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem hiszem el, hogy komolya...

Ha nem hiszem el, hogy komolyan gondolják a férfiak, amikor bókolnak nekem, akkor önbizalomhiányos vagyok, vagy realista?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nézel ki. Egyébként ha nem tetszenél, nem bókolnának.
2013. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos.:) Aki bóol,az komolyan bókol.;) fogadd el,hogy tetszel nekik,ennyi az egész,nyugi.AMúgy én se tudom elhinni,hogy én nem egy embernek tetszek...:O
2013. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Utolsó, akkor te olyan lehetsz, mint én, nálad mi az oka?
2013. júl. 6. 17:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Régebben én se hittem el. Aztán arra jutottam: miért ne? Sokkal egyszerűbb abból a feltételezésből kiindulni, hogy igazat mond és örülni neki :)
2013. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, én mindig arra gondolok, hogy lehet szórakoznak csak, én meg, ha bedőlök nekik nevetségessé válok.
2013. júl. 6. 18:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb férfi azért bókol a csúnya lányoknak, hogy minél gyorsabban ledumálja róluk a bugyit.. Ha te csúnyának látod magad, akkor bizonyára az is vagy.
2013. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy csúnyának látom magam, csak nem különösen szépnek, de tudom, hogy nálam vannak sokkal kevésbé jól kinéző lányok, szerencsére azért nincs "furcsa" fejem.
2013. júl. 6. 19:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a 3. válaszolót miért kellett lepontozni vkinek? Szerintem tök normálsan válaszolt...
2013. júl. 6. 19:30
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, 2. válaszolót.
2013. júl. 6. 19:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem igazán tudom elhinni sajna ha már egy pasi bókol nekem, mert régebben mindig azt hittem, hogy komolyan is gondolják én meg annyira örültem, mikor tetszett nekem egy srác és bókolni kezdett, hogy úgy éreztem én vagyok a legboldogabb. Aztán kiderült, hogy csak szórakozott velem. Jót röhögtek rajtam a haverjaival :/


De ettől függetlenül még lehet, hogy a pasik nagy többsége azért bókol, mert tényleg tetszel nekik, szóval ezt sem szabad kizárni, csak ne dőlj be nekik rögtön.

2013. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!