Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő? A suliban...

Melcso kérdése:

Hogyan legyek menő? A suliban főleg?

Figyelt kérdés

Ha:

Az arcom nem a legszebb.

De különleges hajszínem van.(nem festett)

Jó humorom van,de ezt a suliban nem igazán tudom ki mutatni,mert egyszerűen le fagyok,ki kapcsol az agyam,és nem tom,hogy mit kénne,ill. mi lenne a jó mondat?

Így a suliban általában elég komolynak látszok.


2013. máj. 26. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj rendesen, szerezz jó szakmát, vidd sokra az életben.
2013. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tanulj rendesen=/=rendes szakmad lessz...soot!!!
2013. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ekvivalens, a hülyeséget is lehet rendesen tanulni. Ezért írtam utána, hogy jó szakmát szerezzen.
2013. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 én......... válasza:
szerintem ha csak a menőség számít neked akkor vegyél egy mocit,tanulj meg gitározni,járj néha feketében de stílusosan légy lázadó PL:Amikor vége a tanításnak a táblára felírod hogy I HATE SCHOOL és ha holnap megérdezi a tanár valld be magabiztosan
2013. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolso SO HARDCORE
2013. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tanulj jól, légy ápolt, alkatodhoz illően öltözködj, ne beszélj trágárul, légy mindekivel kedves, légy nyitottabb (én is visszahúzódó voltam), légy vicces, ne légy árulkodós (sokan fognak érte utálni). Én is így vagyok menő, a felsőből szinte mindenki ismer. Szóval hajrá ;-)
2013. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!