Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg fiúk a barátaikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiúk a barátaikat (nem a párjukat) szokták megölelni amikor találkoznak, vagy csak úgy?

Figyelt kérdés

15f


csak kiv vok.


2012. jún. 1. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
belenyalnak egymás szályába mindenki előtt
2012. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kézfogással köszönök mindenkinek, aki nem a párom. Mondjuk nem is vagyok már fiatal (29/f)
2012. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak úgy


26/f

2012. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a páromat sem ölelem meg nyilvánosan..
2012. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak gyerekkori barátaimmal köszönünk öleléssel egymásnak, de ennek semmi köze az orientációhoz. Amúgy mindenkinek kézfogással, lányokat puszival, barátomat nyilvánosan nem ölelem meg (sajnos jobbnak látom így).
2012. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én a legkisebb mértékben se vagyok homo, de vannak barátaim, akiket egyszerűen jó barátilag átölelni. Aki lebúzáznak ez miatt, az egy gátlásos buta ember. Kevés dolog bír olyan érzelemmel, mint az ölelés és az embereknek pedig szükségük van pozitív érzelmekre. Ölelkezni jó, akár fiúval, akár lánnyal. :)


18/F

2012. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
88% sztem is! Igazad van:)
2012. jún. 3. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!