Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudják elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják elfelejteni a volt barátaikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem miért kötődnek hozzájuk a kapcsolat vége után? És kb meddig? Illetve ez a kötődés tudatos vagy a tudatalatti leginkább?
2012. máj. 22. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én azért kötődöm hozzá, mert 5 évig együtt voltunk, fontos nekem az is marad, ő nem csak a pasim volt, hanem a barátom is, és a barátság ugye nem múlik el azért, mert elköltöztem.
2012. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a nők? mármint minden nő?
2012. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem veled van a baj, eddig minden csaj azt mondta nekem hogy eg es fold a kulonbseg koztem s az exeik kozott. Ha eltudod a not varazsolni, akkor eszebe sem jut az exe, sot orul h megszabadult tole.
2012. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az olyan pasiknál van ez így,mint én.Én nagy érzelmi hatást gyakoroltam a volt nőmre,tényleges szerelmet adtam neki,törődést,figyelmet,odaadást,mindent,amit kellett.Ha már nem is járunk,mind0g fog szeretni valamennyire.Mi majdnem 4 évig voltunk együtt.Ezt a csajokból nem lehet kivenni,max próbálhatod helyettesíteni.
2012. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az idő sok mindentől függ, hogy ki meddig ragaszkodik az exhez. Én 14 éves kis hülye voltam. Két hónapig jártam egy sráccal és kb 1,5 év volt mire rájöttem, hogy ideje túl lenni rajta.
2012. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as

Első vok, és én nagyon szeretem a mostani páromat, de nem fogom félre dobni azt az embert, akivel 5 évig minden napomat, örömömet és boldogságomat megosztottam. A kettő független egymástól. Ráadásul a mostani páromat jobban szeretem, mint az exemet valaha, de mégis ő a múltam, és nem fogom eldobni mert valaki féltékeny...amúgy a párom nem is az, mert gondolom látja, érzi, h belé vagyok szerelmes

2012. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bennem csak akkor törnek elő az emlékek, ha látom őket, amúgy nem nagyon jutnak eszembe. És azért nem tudom elfelejteni őket teljesen, mert részei voltak az életemben, odaadtam nekik egy részemet.
2012. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem.

Mostani párom elfeledtet minden más férfit.

Valószínűleg eddig nem voltam igazán szerelmes.

2012. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm sem volt elvileg szerelmes a volt barátjába, de állandóan beszél róla, a nap minden szakában, (vágyakozó hangszínnel) nem tudtam mire vélni, mikkor megkérdeztem tagadta. Azóta is úgy gondolja, hogy semmit sem érzet esetleg a tudatalattija kötődött még hozzá. Mit gondoltok erről?
2012. máj. 22. 13:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt h sok a szép emléke, de attól még nem biztos, h őt akarja. Szerintem ha érzed h téged szeret, akkor nincs miért aggódnod.
2012. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!