Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Első randi? A többi alul

Első randi? A többi alul

Figyelt kérdés

Szeretném ha értelmesek válaszolnának!


Első randinak mit ajánlotok, mint helyszín??? (pl.: mozi???)

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 16. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb az étterem, mert moziban nem tudtok beszélgetni...vagy elmehettek sétálni, fagyizni, kávézni. Remélem tudtam segíteni!
2013. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mozi. Nincs értelem két órán át csendben gubbasztani egymás mellett, aztán úgy hazamenni, hogy jóformán semmit nem tudtál meg a másikról, azon kívül, hogy zabál-e filmnézés közben. Ajánlatosabb valami szép helyre elmenni, parkba, tópartra, ilyesmi és beszélgetni, ismerkedni a másikkal.
2013. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél már retardált könyörgöm... mozi ? Moziban lehet beszélgetni az első randin szerinted ?!


Használd a józan eszed bszki... ez az oldal teli van agyhalottakkal komolyan mondom..

2013. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meeting pointhoz közeli villás-édességesbót.
2013. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fagyizás, séta, sütizés... Valami olyasmi, ahol sokat tudtok beszélgetni. Fontos a kommunikáció. A mozi már inkább az összebújunk kategória szerintem.
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mozit csak akkor ha már együtt vagytok!

Támogatom az előttem szólókat, sétáljatok, vagy üljetek be egy olyan helyre, ahol tudtok nyugodtan beszélgetni.

2013. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat, nos már ismerem, hosszú, de már vagy 2 éve ismertem meg, és az utóbbi fél évben kezdődött, nos nem szereti az édeset
2013. aug. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!