Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ti nem féltek netről...

Lányok! Ti nem féltek netről megismert pasikkal találkozni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, fenn vagyok a badoon-n pár napja, ott szoktak írogatni nagyon sokan, persze többségükkel sosem találkoznék. Viszont eddig megismertem egy szimpatikus fiút, hívott találkozni, de félek. Már régebben találkoztam a myvipen megismerte fiúval, a képen jól nézett ki, de kiderült, hogy egy sánta cigány.

Emiatt félek, hogy benne is csalódnék, ha nem a külsejében akkor a viselkedése nem tetszene, vagy legrosszabb esetben megerőszakolna, megölne. Mennyire veszélyesek ezek a netes randik? Ha nem tudunk miről beszélgetni vagy nem tetszik akkor milyen ürüggyel lehet idő előtt lelépni?



2013. júl. 13. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Netről ismert emberekkel valóban nem valami biztonságos találkozni... Csak akkor menj el a találkozóra, ha az forgalmas, sok ember által látogatott helyen és nappal lesz. Esetleg kérd meg egy ismerősödet, hogy kísérjen el, és észrevétlenül mindig legyen a nyomotokban, hogyha ne adj' Isten bármi történne, ő tudjon intézkedni.
2013. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám a neten ismerte meg a feleségét, nem tudom melyik oldalon, de nem a badoo-n. Én is találkoztam egy sráccal, akit a badoo-n ismertem meg. Összejöttünk, együtt voltunk másfél hónapig, de nem volt nagy élmény. A legtöbb ember, aki ott van, sajnos nem túl intelligens, de azért vannak kivételek is. Én ha idegennel találkozom, mindig viszek magammal paprika spray, kicsit nyugodtabb leszek tőle.
2013. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Én csak olyanokkal ismerkedem akik egyetemre járnak vagy már van diplomájuk, így legalább megvan az esély, hogy valamelyest értelmesek legyenek.
2013. júl. 13. 14:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából a találkozástól annyira nem is félek, mert este semmiképp nem találkoznék senkivel és mindenképp forgalmas helyre mennék. Inkább attól félek, hogyha nem tetszik milyen ürüggyel jöjjek el.
2013. júl. 13. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy megfogalmazod, hogy 'nem ilyennek képzelted', vagy ilyesmit, előbb-utóbb meg kell mondani a frankót, neki is az a legtisztább :) ő sem csinálna belőle ügyet, mert végülis életetekben nem láttátok egymást
2013. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

még az is lehet, hogy szervkereskedő

Engem már hagytak ott szó nélkül. Ritka bunkó emberi vonás. Legalább annyi gerinc lenne bennük, hogy a szemembe merjék mondani, ne haragudj, de nem szeretnék veled többet találkozni, kérlek te se keress. Nem dőlne össze a világ, és te sem gyilkolnád szét más teljesen tisztességes szándékú közeledését, és akkor nem írna itt mindenféle marhaságot, hanem normális dologgal foglalkozna.

2013. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemhez meg diplomához ne ragaszkodj, ismerek olyat, aki úgy veri a feleségét mint a fene, de nekem is volt már diplomás, több nyelven beszélő barátom, akiről kiderült, hogy idiótább mint egy 10 éves. Amellett ha beivott, akkor menekült előle mindenki.


Én találkoztam pár normális emberrel, kapcsolat nem lett egyikből sem, de megerőszakolás után nem daraboltak fel. :-)


Elsőre ne adj ki magadról sok információt, ha különleges, egyedi vezetékneved van, akkor mutatkozz be mondjuk Kovács, Szabó vagy más néven. Első randi legyen nyilvános, forgalmas helyen és nappal, ha van barátnőd, akkor legyen a közelben.

2013. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze, én is tudom, hogy a diplomára nem lehet hagyatkozni, már volt olyan tapasztalatom is, hogy középfokú végzettséggel normális volt (messze lakik) és olyan is, hogy diplomás és idióta.

Te tényleg ennyire félni kell, hogy barátnőt is hívjak? Ennyire lehet veszélyes a helyzet?

Egyébként olyan hívott el találkozni, akinek már megadtam a facebookomat, ott folytattuk a beszélgetést 3 nap után. Bár furcsa, mert 60 ismerőse van csak, azt mondja, hogy azért, mert csak azok az ismerősei akivel napi szinten tartja a kapcsolatot.

2013. júl. 13. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is félek a netes találkozásoktól, de sokat kell beszélgetni az illetővel, meg kell ismerni és ha találkozol vele, akkor se egy eldugott erdőbe menjetek, ennyi. Bár én egyszer kockáztattam, erdőbe mentem randizni, de a fiúval előtte sokáig beszélgettünk neten, úgyhogy nem féltem annyira. Végül jól ránk sötétedett és majdnem eltévedtünk az erdőben. Kaland:D
2013. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!