Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be egy...

Hogyan illeszkedjek be egy családi-baráti bográcson a beszélgetésekbe?

Figyelt kérdés

Szóval ma este lenne egy kis összejövetel, de ott a mi családunk meg sógornőmék családja és egy ember kivételével senkit sem ismerek.Még közös beszédtéma sincs, és én vagyok ott a legfiatalabb.Mindenki 30+ én meg 16.

Mit javasoltok?



2013. aug. 17. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el lesz közös téma.

Kapcsolódj majd be egy olyan beszélgetésbe, ami érdekel, és kész. A többi jön magától.

2013. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg a munkáról fognak beszélgetni meg arról hogy mi volt a munkahelyen stb..Ahhoz meg én nem nagyon értek.
2013. aug. 17. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz, az is jó. Mesélni mindenki szeret :)
2013. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fognak rád is figyelni, hidd el! Biztos lesz olyan téma amihez te is hozzá tudsz szólni! És akit ismersz, az meg külön fog rád figyelni. És valószínű majd kérdezgetnekntéged suliról, hobbiról stb, szóval nyugi!
2013. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy külön rám fog figyelni.Mindenki ismer mindenkit csak én nem :D.

Az tuti hogy kérdeznek suliról meg mindenről, de ezek max 10-20perces beszélgetések.A többi időben akkor se tudok miről beszélgetni

2013. aug. 17. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos kérdeznek majd téged is mindenféléről,hosszasan mesélj, esetleg a jövőbeli terveidről is lehet,milyen szakok érdekelnek ilyesmi.Ahhoz ők is hozzá tudnak tenni illetve lehet mesélnek,hogy amikor annyi idősek voltak mint te ők mik akartak lenni ilyenek..

Amúgy én 20 vagyok és a családunk barátai 40+ ak,mégis tök jót beszélgetek velük.Általában a terveimről meg minden.A húgom 17 éves és ő is mindig elég jól el beszélget velük.Meg nincs olyan,hogy semmibe vesznek majd és nem kérdezznek semmit.Nyilván nem egész este veled lesznek elfoglalva,de biztos betudsz illeszkedni :)

Ne görcsölj rá az estére,mert az rossz.

Lazulj el, ülj le majd hozzájuk és lesz ami lesz :)

2013. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!