Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érdekel, hogy lájkolják-...

Miért érdekel, hogy lájkolják-e a képem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 22:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
Mert beleestél korunk hülyeségébe, és adsz mások véleményére, sőt szükséged van rá.
2013. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy mindenkinek számít legalább egy két ember véleménye... Az viszont igaz hogyha túl sok embernek akarsz megfelelni, egy idő után senkinek se tudsz.

Találd ki, hogy akkor most tényleg csak a barátaid, vagy a többi ismerősöd is, vagy ki az akinek a véleménye fontos számodra. :)

2013. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Mandy1408 ***** válasza:

Mert baj van a fejeddel. :D Ennyi.

Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel, valami értelmes dologgal töltsd az idődet.

Vagy ha neked ez annyira sokat számít KÉRJ MEG x db embert, tetszikelje a képeidet! Talán ettől majd ráébredsz, hogy az ég világon semmit nem ér az egész. :)

2013. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az én képemet senki sem lájkolta, mégsem ugrom a kútba. De őszintén baromira nem érdekel.
2013. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
mert ha likeolják a képedet, akkor te azt érzed h kedvelnek az emberek, tetszel nekik, és ez növeli az önbizalmadat. ha nem likeolják, az pont az ellenkező érzést váltja ki belőled.
2013. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kurbaszov válasza:
0%
Szerintem egy LOSER vagy.
2013. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!