Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A pasim eltiltott a barátaimtó...

A pasim eltiltott a barátaimtól. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok , a pasim 24 éves tapasztalt fiú :D ő vette el a szüzességem ő jelent nekem egyszerűen mindent .. régóta együtt vagyunk, azonban mostanában megváltozott... mikor iszik a bamráétaimat hibáztatja , hogy azért veszünk össze mrt hogy ők ott vannak. Hogyha kijárok nélküle a barátaimmal , vagy elhívnak bulizni egyszerűen kiabál velem és eltilt. Régen nem volt ez, ő is be akart vágódni a fiatalabb korosztálynak mert nekem sikerült az övébe ami jó.. de abban a hitben élni hogy nem találkozhatok a barátaimmal nagyon rosszul esik.. és szakítással fenyeget .. aztán meg keres.. ti mit tennétek a helyemben ? Tényleg nem tudom már..
2013. aug. 22. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mit tennék? Kiröhögném és úgy kidobnám, hogy öröm lenne nézni. Egyébként is mit akar egy 24 éves egy 15 évestől?? Ne mondd már, hogy komoly dolgot.. vagy valami baj van az agyával.. keress korod belit, vagy legalább ne hagyd, hogy megszabja mit csinálj,
2013. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Fenyegesd meg hogy feljelented megrontásért ha el akar tiltani a barátaidtól, akkor egyből nem fog :)
2013. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%
Telesen egyetértek az első válaszolóval. Ha szeret elfogad úgy ahogy vagy, és azokkal akiket a barátaidnak tekintesz. Ha semmi esetre nem lehet megbeszélni vele a dolgot, dobd és kész. Nem befolyásolhatja senki az életedet, és a korkülönbség kettőtök között tényleg aggasztó. Léteznek működő kapcsolatok is, viszont az eléggé ritka. Mindkét fél érettsége fontos hozzá. A lényeg, hogy gondold át, neked mi a jó. Dönts aszerint. Ne hagyd hogy bárki is elnyomjon! ;)
2013. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
énis igy gondolom.. és akkor jön a kamuduma hogy csak kihasználnak! ezek a barátok??? nem mész sehova!!! de közben ő meg igen és a legfontosabb h LEGYEK TÖKÖSEBBB VELE KAPCSOLATBAN ezt meg nem értettem h miylen téren érti..
2013. aug. 22. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Jó nagy hlye vagy hallod, ha engeded, hogy zsarnokoskodjon feletted. Ha a szüleid tiltanának el a barátaidtól engedelmeskednél nekik? NEM! Akkor egy egoista pszichopata vonásokkal rendelkező fszkalapnak miért tennéd? Keress egy normális fickót. Hidd el nem fog megváltozni (tapasztalat) ez valószínűleg csak még rosszabb lesz. Éltem együtt ilyennel 3 évig, majdnem rámentem. Az ilyenek teljesen ki akarnak sajátítani maguknak. Először a barátaidat koptatja le, aztán azt is eléri majd, hogy a szüleiddel se tartsd a kapcsolatot. Végül még a könyvtárba sem mehetsz el, vagy eddzeni. Ha eléri, hogy nincs senkid, és nincs hova menned abszolút kiszolgáltatott leszel, és azt tesz veled amit akar.
2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sándorjános ***** válasza:
54%

Hát jó fiatalon vágtál bele. Azért azt elárulom, hogy az ő korosztályának nem feltétlen vágódtál be, ahogy azt hiszed, hanem toleranciából nem koptatnak le, meg persze fontos nekik egy barátuk boldogsága, aminek valószínűleg te vagy a forrása. Gyakorold a helyesírást inkább, mint bulizz látástól vakulásig, arra ráérsz még egy darabig.

Viszont ami fontos: Lehet nagyon gátlásos, hogy ilyen fiatal barátnőt szerzett, mert azért 9-10 év nem kevés, és így érthető is, hogy te volnál neki az "egyetlen", akit félt, mert nélküled nem lát benne esélyt, hogy egyhamar barátnőhöz jut. Egy "tapasztalt" ember nem szereti, ha csak úgy idegenek járnak náluk, még, ha a barátaid is. Lehet elővigyázatosságból teszi, hogy ne tegyenek kárt az otthonotokban, vagy benned. Ha rosszt társaságba keveredsz, az neki természetesen nem tetszik, ezért próbál óvni a korosztályodtól, akiktől így, vagy úgy kapni fogsz pár pofont, de ha ettől valaki túlzottan eltilt, akkor csak hátráltatja a társasági életed fejlődését. Ha ő veletek van, az lehet azért nem tetszik neki, mert dedósok közt érzi magát. Mások a témák és érdeklődések. Velük nem tud rendesen beszélgetni. Szerintem úgy kéne megoldanod a helyzetet, hogy ha bulizni mentek, akkor hívjátok el mind a ketten a barátaitokat és így mind ketten elégedettek lehettek, és neki se kell irígykedni, hogy "jajj megcsalod", amíg nem figyel rád. Különben, ha válni akar, had váljon. Sok hal van még a tengerben, és még mindíg értelmesebb külön járni tiszta fejjel és töretlen erkölcsel, mint érzelmi zsarolásokkal, perpatvarokkal egymást megnyomorítva lelkileg együtt lenni.

2013. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sándorjános ***** válasza:
83%

Előző vagyok:

És én most végtelenűl optimista voltam a sráccal kapcsolatban, mivel ez is előfordulhat pozitív végletként. Különben NE HAGYD HOGY ZSAROLJON! Osztom az előttem szólók véleményét. A feljelentéssel való zsarolás se gond, ha ő is ezt teszi veled, hogy érzemileg zsarol, akkor te is megteheted viszont.

2013. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálok, kifogtad magadnak a világ pancserét.. Következő lépése vajon mi lesz, mit fog megtiltani? Majd beleszól, hogy hogyan öltözz, milyen zenét hallgass, mit egyél, végül eltilt a családodtól is? Dobd ki a hülyegyereket.
2013. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Régóta együtt vagytok azt írtad. Mégis mióta?

Komolyan, milyen kapcsolat már ez?

10 évesen megláttad a 19 éves srácot a játszótéren és beleszerettél? :D

2013. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eltilt? Azonnal megkapná az "EX" címet. Rögtön megszakítanék vele minden kapcsolatot, szólnék apámnak vagy egy férfirokonnak, aki "nyomatékosabban" figyelmeztetné.
2013. aug. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!