Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Úgyérzem h távol kerültem az osztályomban lévő nagyon jó barátaimtól. úgy vélem nélkülem is megvannak, nem hívnak el mindig.

Figyelt kérdés
Persze nincsen konkrét kiutálás, lehet hogy csak én érzem így. Nyolcadikos ballagó diák vagyok (14/F).

2013. ápr. 8. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
hívd el őket te
2013. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Regebb milyen kapcsolatod volt veluk? Ok hivtak, hogy menj veluk pl. pizzazni vagy te ajanlkoztal?

Nem olyan nagy baj ha nem hivnak el mindig, de azert vigyazz, hogy ne legy tolakodo es ne vedd oket kerdore gyakran, hogy mert nem hivtak el teged is. Jovore ugy is mas osztalyba kerulsz es mashonnan is fognak jonni diakok. Lesz lehetoseged baratkozni. Szervezz te is programokat es hivd el a barataidat.

15\L

2013. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne várd el, hogy ők fussanak utánad. Lehet nekik annyira fel se tűnik, mivel ők attól jól érzik magukat. Nyiss feléjük, ne légy zárkózott. Optimizmus pedig sokat segít hidd el.
2013. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!