Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most megyek kilencedikbe és az előző osztályomban eléggé utáltak engem.

Szerintetek hogy csináljam hogy legyen haverjaim.

kicsit mesélek magamról disco/club zenét hallgatok mint szinte mindenki és sportolok is, eléggé gyenge humorom van de azt kerülöm. általában akkor van a baj mikor valaki beszól s nem tok semmit visszaszólni s hoppá másik nap senki nem szól hozzám. szerintetek mit csináljak?



2013. aug. 23. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell rágörcsölni! Fő a pozitív kisugárzás. Mosolyogj, menj oda az osztályodhoz. Olyannal kezdj ismerkedni, akivel nem beszélnek. Megkérdezheted hogy ismer-e valakit, vagy hogy miért abba a suliba jelentkezett,amibe te. Innen meg jönnek a témák. Közbe kb-re felmérheted a helyzetet. Ha egy valakit így megismersz, akkor többiekkel már könnyebb. Beszólogatni senki sem fog. Egy ideig biztos nem. Emlékszem, hogy én mennyire paráztam, amikor gimibe mentem, de felesleges volt, mert mindenki nagyon aranyos.:)
2013. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Legyél nyitott, beszélgess bátran, mondd ek a véleményedet! Csak ami jön magától, sose legyen eröltetett. Ha valaki beszól, és semmi nem jut eszedbe, ne törödj vele, egyébként lehet hogy nem is komolyan mondja. Aztán úgyis lesz olyan, akivel megtalálod a közös hangot, ne izgulj ezen. Felejtsd el, milyen volt az elözö osztályod, itt tiszta lappal indulsz, és minden közösség más.
2013. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!