Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az LB-m anyja megkért hogy...

Az LB-m anyja megkért hogy szoktassam le a gyerekét az animéről. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Animefüggő a gyerek

2013. aug. 16. 08:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hogy csináljad? Ebből arra következtetek, hogy belementél, azt kellett volna mondanod, hogy fogalmad sincsen de majd gondokozol rajta és nagy ívben leszarod mert hogy őszinte legyek fogalmam sincsen.


Most őszintén, gondolom azért jött fel ez a téma, mert nyár van,2 hónapos szünet kva sok, én se tudok magammal mit csinálni, örüljön, hogy elfoglalja magát valamivel.

2013. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Te lány vagy? az animefüggő lány vagy fiú?

Egyébként hívd ki gyakrabban, csinálj vele több közös programot.

Ha lány akkor keress neki barátot, ha fiú akkor barátnőt.


De egyébként csak akkor fog leszokni ha ő is leakar erről az életmódról..


Nekem 1 ismerősöm volt ilyen netes játékfüggő,állandóan játszott. De lett barátnője azóta azt 1 percet se foglalkozik ilyenekkel. :))

Kell valami más ami leköti.


Esetleg ha az előzők nem jönnek be, meg hamarosan suli.. akkor ha nem sportoltok elmehetnétek együtt sportolni valamit.


Hány évesek vagytok?

2013. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Fúha, és akkor mi van ha animefüggő? Örülj neki hogy nem cigi vagy alkoholfüggő, ehhez csak ennyit tudok hozzáfűzni.
2013. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez nevetséges. Miért ne nézhetne animét? Nem akarok bunkó lenni de úgy beolvasnék annak a szülőnek. Megeshet, hogy túlzásba viszi valaki, de én is eléggé nagy fan vagyok (napi 16-18 óra csak anime), szóval ha szervezel vele kinti programokat is, séta, most nyáron strand, akkor korrekt. Még én is élek, és nem vagy antiszociális. Suliidőben amúgy sem lesz annyi ideje szóval gáz. Ja, és a te esetedben ez elég sunyi dolog, hogy így a háta mögött trükközöl. Én eléállnék, hogy ez van, nem örülnek neked otthon, beszéld meg velük..
2013. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bogyesz98 válasza:
100%
Sehogy...Ne is próbálkozz....Reménytelen :D
2013. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Ja örüljön neki, hogy nem drog cigi alkohol fuggő.

Miért kéne leszokni csak ossza be rendesen az időt pl 21-22 stb nem fog rájönni senki, hogy mit néz. :) miköze (d) hobbijához???

2013. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
énis animefüggô vagyok...és akkor mivan? *^* nem cigizek, iszok, szexelek 13 èvesen mint sok làny. a szüleim mèg büszkék is lehetnének rám ._." amûgymeg úgyse fog leszokni ha nem akar, ennyi :"D
2013. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem kell leszoknia...

Előttem írtak pár dolgot, DE

én annyit fűzök hozzá, hogy ha a tanulmányi eredményét (persze suliban) nem rontja, ha nem zárkózik el a világtól, akkor miért ne tehetné?

Nekem a szüleim ezt a feltételt adták. 2x próbáltam leszokni, egyszer sikertelenül, másodszor sikeresen, de aztán visszaestem. (szóval mind a kettő sikertelen xd) Most is megpróbáltam a suli miatt, magamra erőltettem az amerikai sorozatokat, a most népszerű tinisztárokat/énekeseket. Hát megbocsáss, de örülök, hogy visszaestem.

Amúgy meg, mondd meg neki te, de leginkább az anyjának kéne, hiszen őt zavarja. Ha így próbálkozol leszoktatni, nem fogja abba hagyni.

Amúgy meg én se ezt csinálnám nap mint nap, de a barátaim nem érnek rá, nincsenek a Balatonon (mert én másfél hónapja itt vagyok már.. alig van időm animézni).

2013. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 babóca14 válasza:
szerintem ha vki függő akkor csak úgy lehet leszoktatni hogy ha ő is akarja. nem elég ha csak a te akaraterőd van meg mert ehhez az övé is kell. ha még nem egyezett bele próbálj vele többet beszélni erről de úgy hogy ne legyen állandó téma mert akkor úgy fogja érezni , hogy ellene vagy pedig csak jót akarsz sok szerencsét!
2013. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
öcsém,de korlátoltak egyesek...:D aki nem animefan, az már rögtön egy alkoholista, dohányos céda? :DD már bocsánat, de nagyon felháborít ha valaki általánosít.
2013. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!