Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért tetszik sok csajnak a vw...

Mért tetszik sok csajnak a vw golf? Ha lesz egy golfom akkor nekem is lesz nöm? Mert akkor vennem kéne nekem is egy 1 vagy 2-es golfot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 21:31
 1/8 anonim válasza:
Konkrétan nem tetszik nekik, hozzá járnak, mint az egészségügyi doboz. A sportkocsikkal vigyázz, mert azokhoz szőke plázacicákat adnak.
2013. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak BMW,Merci,Audi-hoz jár plázacica, sportautókhoz rendes csaj jár ;) bár ez attól függ kinek mi a sportautó.
2013. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen kérdés ez? xDD de ha már itt tartunk akkor a dacia 1310 tlx bejön a csajoknak? :D csak mert én olyat fogok venni
2013. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Dacia-s: Jól használható csajozásra, ha nem zavar, hogy a becserkészhető egyedek többsége átoperált férfi. :D


2. Kommentelő: Elnézést, akkor lehet valami akciót láttam én.

2013. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 dacia-s vagyok: ajj most télleg meg rémísztettél ezzel :D am lehet h igazad van akkor lehet h 1 jó öreg 324-es bömös jobb lesz
2013. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat de inkább veszek egy 1-es golfot és elkezdem tungolgatni a kocsit olyan jó cuccokal amit a tesco kínál minndenkinek ! Más jó helyet nem tudok sajnos
2013. aug. 25. 22:29
 7/8 anonim válasza:
Hát figyelj, ha elfogadsz egy tanácsot: A SPAR-os autótuning alkatrészek minőségibbek és alig drágábbak. Csak menj be egy boltba és a pénztárosnak mond, hogy Emanuelt keresed, onnantól már nyert ügyed van, simán összehozhatsz egy utcai versenyre is alkalmas járgányt.
2013. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
dodge charger,challenger,ammá valami
2013. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!