Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket vertek már meg, vagy...

Titeket vertek már meg, vagy aláztak már meg valahogy fizikailag?

Figyelt kérdés
Meséljétek el így anonimuszban. De ne egy mondatban, hanem legyen a történetnek eleje, közepe és vége.
2013. aug. 25. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az apám felpofozott, amikor olyan 20 éves lehettem. Elkezdtem mondani neki, hogy sokszor rosszul esett, amiket mondott nekem. Pl. gúnyolt stb. Azt mondta, hogy ő mindig szépen szokott velem beszélni, és hagyjam abba. Csak dőlt Belőlem a szó, ő meg egyre idegesebb lett. Aztán arra Emlékszem, hogy szaladt utánam, én meg be a fürdőszobába, és hiába fordítottam hátat neki, meg próbáltam eltakarni az arcomat, valahogy mégis megpofozott. utána borzasztóan sírtam, ő meg úgy tett később, mintha semmi sem történt volna. Nekem nagyon megalázó volt, bár tudom, hogy vannak sokkal durvább esetek is.
2013. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsiként aránylag sokat vertek a szüleim. Vertek ha csináltam valamit, vertek ha csak épp melóhelyen idegesítették fel őket és ki kellett ezt tölteni valahol.

Suliban sose voltam túl népszerű, így aztán egy-két alkalommal ott is kaptam. Legtöbbször "csak" megfélemlítettek, ami összegészében még rosszabb volt mint a verés: herélt bikának érzi magát tőle az ember, éveken keresztül.

Amikor pedig felnőtt fejjel visszalátogattam arra a környékre és kis hülyegyerekek ismeretlenül képesek voltak beszólni nekem rá kellett jönnöm hogy ennek sose lesz vége ha nem teszek semmit. Attól hogy felnő az ember még ugyanúgy kísérti a múlt ha nem oldja azt meg.

És én meg akarom oldani. Tiszteletet akarok másoktól, mégpedig teljesen jogosan. Épp annyit mint amennyit én adok. Most pedig itt ülök és agyalok azon hogy hogyan válhatnék erősebbé és hogy emellé milyen önvédelmi sportot válasszak.

2013. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éppen beszélgettem a suliba, azzal a lánnyal akit jobban kedvelek, mint más lányt.

Csak úgy odajött hozzám az osztály bunkója, és fellökött Ott feküdtem a poros terem padlóján. Nagyon rossz érzés volt.

Téged miért érdekelnek az ilyen történetek?

2013. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!